Rezultate te kerkimit per termin: +Trysni

Total: 2278
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.899Z

Nen trysni

Ne galerine FAP te Akademise se Arteve dje eshte hapur ekspozita Nen trysni e skulptorit Sadik Spahia kuruar nga Edi Muka. Kur shikuesi hyn ne punen e Sadik Spahise Nen Trysni instalacioni duket sikur te gllaberon ne brendesine e tij. Aftesite perceptuese nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.334Z

Turqia i bën trysni Obamës rreth Sirisë

Kryeministri turk, Rejjep Taip Erdogan, ishte duke udhëtuar drejt Indonezisë, kur dëgjoi rreth fitores së zgjedhjeve presidenciale nga Barack Obama. Ai e vlerëson presidentin e SHBA-së si një partner të sigurt për Turqinë dhe ka bërë gati një listë me kërkesa për mandatin e dytë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.105Z

Pavaresia e Kosoves, Clinton, "trysni" ne Ameriken Latine

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton do te inicioje "trysni" mbi vendet e Amerikes Latine qe te njohin pavaresine e Kosoves. E perditshmja "Glas" shkruan se Serbia po planifikon te pergjigjet me nje aksion diplomatik kunder ketij plani te amerikaneve. Keshtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.224Z

Rama ne Vlore: Politika, trysni per qytetaret

Kreu i Partise Socialiste, Edi Rama ka ndare mendime me Bordin e Dialogut me shoqerine ne Vlore, duke inkurajuar pjesemarrjen e domosdoshme te qytetareve ne vendimarrje. “Politika kur mbetet ilustrim i politikaneve eshte detyrimisht nje trysni shpesh here e padurueshme per qytetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.917Z

Rama bekon kombëtaren për Francën: Luani pa trysni

E rëndësishme për ne është që të jepni në fushë gjithçka keni Kryeministri Edi Rama ka takuar dje në mëngjes futbollistët e kombëtares shqiptare para nisjes së saj drejt Francës, ku do të marrë pjesë në Europian. E kemi humbjen në xhep, ndaj luani pa trysni. Ne objektivin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.189Z

Greqia Spanja ndeshen me trysni te re

Greqia dhe Spanja u ndeshen me trysni te re te marten  nga kriza evropiane e borxheve. Bashkimi Evropian i tha hapur qeverise se Athines se nuk do ta marre kestin prej 11 miliarde dollaresh te paketes se ndihmave ne rast se politikanet e percare te vendit nuk nenshkruajne nje deklarate te perbash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.143Z

Vatra Faktori nderkombetar duhet te beje trysni mbi opoziten

Ne nje deklarate Federata Panshqiptare e Amerikes Vatra thote se denon ashper protesten e dhunshme te opozites para Kryeministrise ne Tirane. Ne deklaraten e Vatres thuhet Nxitja per dhune nga udheheqesit e opozites dhe egersia e kercenimeve per te rrezuar qeverine qe i paraprine dites se protestes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama