Rezultate te kerkimit per termin: +Tweeter

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.508Z

CIA rikrijon në Twitter ngjarjen për vrasjen e bin Ladenit

Agjencia Qendrore e Zbulimit, CIA, rikrijon në Tweeter operacionin që çoi në vrasjen e Bin Ladenit. Njoftimet u pritën me mijëra reagime në median sociale, që nga mbështetja e deri tek kritikat tejet të ashpra. Operacioni mori miratimin e presidentit Obama në majin e vitit 2011. Në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.540Z

CIA rikrijon në Twitter ngjarjen për vrasjen e Bin Ladenit

Agjencia Qendrore e Zbulimit, CIA, rikrijon në Twitter operacionin që çoi në vrasjen e Bin Ladenit. Njoftimet u pritën me mijëra reagime në median sociale, që nga mbështetja e deri tek kritikat tejet të ashpra. Operacioni mori miratimin e presidentit Obama në majin e vitit 2011. Në të u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.014Z

Virxhinia në gjendje të jashtëzakonshme, një protestues u vra, 19 u plagosën

Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë u plagosën kur një makinë përplasi një turmë njerëzish që kundërshtonin një tubim të së djathtës në shtetin amerikan të Virxhinias. Ngjarja ndodhi kur njerëzit po largoheshin nga zona, pasi policia e quajti demonstratën të paligjshme. Gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.795Z

Kokëdhima fton qytetarët: Solidarizohuni me banorët e Shkozës!

ZGJIDHJA u bëri thirrje banorëve të Tiranës që të solidarizohen me protestën e banorëve të Shkozës, që për të tretën ditë rresht po prostesojnë kundër planit të qeverisë për të prishur 153 banesa, pa u dhënë dëmshpërblim. Në një postim në tweeter, kreu i ZGJIDHJA-s. Koço

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.607Z

Ambasadori Delawie shprehet i tronditur nga dhuna ndaj parlamentit

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i tronditur nga sulmi mbi parlamentin e Kosovës. "Dhuna dhe gjuha që nxit dhunën janë të papranueshme në demokraci", ka shkruar ambasadori amerikan Delawie në Tweeter.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.963Z

Balla: Pse Berishët janë gjithmonë në linjë me Beogradin?

Deputeti socialist Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar reagimet e Sali Berishës dhe djalit të tij Shkëlzen Berisha mbi vizitën e Kryeministrit Edi Rama në Serbi. “Pse Berishët gjithmonë në linjë me Beogradin? Dje në Facebook apo Tweeter, ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama