Rezultate te kerkimit per termin: +Uejni +Runi

Total: 139
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.810Z

Uejni Runi mungon kunder Valencias

Sulmuesi i Mancester Juanitid Uejni Runi do te mungoje ne ndeshjen e ardhshme te cilen Djajte e Kuq e zhvillojne ne Mestalla kunder Valencias ne kuader te Liges se Kampioneve per shkak te nje lendimi. Runi u zevendesua ne minuten e 61-te te sfides ndaj Boltonit per shkak te nje lendimi qe e detyroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.854Z

Uejni Runi: Më falni tifozë!

Sulmuesi i Anglisë, Uejni Runi, u kërkoi falje tifozëve për deklaratat e tij të nervozuara të dhëna para një televizioni britanik pas barazimit 0-0 kundër Algjerisë. “Është shumë e këndshme të fishkëllehesh nga tifozët e tu. Kjo po është një mbështetje mbretërore ... në e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.590Z

Uejni Runi, nga prostituta te librat

Sulmuesi i Mançester Junaitid, Uejni Runi, së bashku dhe me “gjeniun” e Barcelonës, Lionel Mesi, është një nga dy lojtarët më të mirë në botë për momentin. Ylli anglez shënoi pa kaluar 64 sekonda lojë në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampioneve në humbjen kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.767Z

Uejni Runi eshte lojtari me i shemtuar i globit

Eshte Uejni Runi lojtari me i shemtuar i planetit. Keshtu mendojne 33% e 2500 femrave qe kane marre pjese ne sondazh dhe qe kane votuar pikerisht sulmuesin e Mancesterit si me pak terheqesin nga te gjithe. Shreku (nofka e re e Runit), ka lene pas ne kete klasifikim Ronaldinjon e Barcelones dhe shoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.650Z

Lampard: Uejni Runi eshte ne forme te shkelqyer

Frank Lampard ka paralajmeruar Shtetet e Bashkuara se sulmuesi Uejn Runi eshte ne forme te shkelqyer dhe pritet te tregoje veten ne ndeshjen e se shtunes tjeter. Shtetet e bashkuara dhe Anglia do te ndeshen ne ndeshjen e pare te Kupes se Botes. Ne kampin anglez konsiderohet pike e dobet sulmuesi Run

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.383Z

Runi shpallet “Euro Golden Boy”

14/12/2004   Sulmuesi i Mançester Junajtid, Uejni Runi, me talentin e tij të jashtëzakonshëm, ka arritur të fitojë çmimin “Golden Boy”, me të cilin, ai do të njihet si futbollisti më i mirë, i ri në Evropë. Sulmuesi i përfaqësueses angleze e ka marrë këtë çmim të r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.685Z

Uejn Runi per golin e 100-te: Nuk e dija

Gjashte vjet me Uejn Runi beri prezantimin e pare dhe shenoi gol, duke shkelqyer edhe ne arenen nderkombetare. 16 vjecari, Uejni Runi u be menjehere i njohur ne bote dhe ne javen e fundit ai shenoi golin e 100-te ne karriere. Me klubin e tij aktual numeron pjesen me te madhe te golave: "Qe te jem i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama