Rezultate te kerkimit per termin: +Uest +Hemin

Total: 54
  • 2020-09-15T14:02:58.683Z

Liverpuli barazon me Uest Hemin

Liverpuli nuk ka shkuar me shume se nje barazim 0-0 me Uest Hemin ne ndeshjen e javes se 15-te te Premier Liges. Ne pjesen e pare te vetmin rast te rrezikshem e kishin miqte e Uest Hemit te cilet goditen shtyllen, nderkohe ne pjesen e dyte edhe pse eshte zhvilluar nje loje e shpejt, repa

• 2020-09-15T14:03:57.520Z

Behrami falënderon Uest Hemin për mbështetjen

Londër - Valon Behrami falënderon klubin e Uest Hemit për mbështetjen që i ka dhënë gjatë kohës që ai ishte i dëmtuar në sezonin që sapo u mbyll. Futbollisti kosovar me pasaportë zvicerane pjesën më të madhe të sezonit në Premier Ligë nuk e luajti për shkak të dëmtimit. “

• 2020-09-15T14:02:37.212Z

Behrami me nje eksperience te re tek Uest Hem

Kosovari 23-vjecar nga Mitrovica Valon Behrami, i cili para dy diteve iu bashkua ekipit nga Premier Liga Angleze Uest Hem, eshte shprehur se pret nje eksperience te vecante ne Premier Ligen angleze, por ne te njejten kohe, klubi kryeqytetas beson verberisht tek ai, duke e pare Behramin si nje lojtar

• 2020-09-15T14:02:42.249Z

Premier League, Liverpuli fiton me Uest Hem 2-1

Liverpuli fitoi me Uest Hemin 2-1 në javën e tretë të kampionatit anglez, Premier League. Në "Anfild" skuadra e Rafa Benitez u gjend përpara të papriturës, kur miqtë kaluan të parët në avantazh oas një gabimi qesharak të portierit Reina, i tradhëtuar nga një gjuajtje-kros të Zamora

• 2020-09-15T14:05:01.143Z

Ançeloti: Në sfidën ndaj Uest Hemit, asnjë yll pushim

LONDER- Trajneri i çelsit Karlo Ançeloti ka premtuar se nuk do të lërë pushim asnjë nga yjet e skuadrës në ndeshjen me Uest Hemin të shtunën, duke mos menduar kështu për superpërballjen me Interin ditën e martë. Objektivi kryesor për blutë e Londrës mbetet Champions League, por sip

• 2020-09-15T14:04:31.519Z

Cana, shtyllë e karton përballë Uest Hemit

Lorik Cana nuk është vetëm një lojtar i fortë në mesin e fushës, që nuk humbet rastin për duele të forta me kundërshtarët. Lojtari i Kombëtares shqiptare di të ndërtojë edhe aksione sulmuese, madje tenton edhe të shënojë. Këto karakteristika u konfirmuan në takimin e javës së