Rezultate te kerkimit per termin: +Uilli

Total: 48
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.935Z

Ulku dhe Uilli i Vath Koreshit

 Në 8-vjetorin e vdekjes së shkrimtarit të njohur Vath Koreshi ROMANI MBI LËNGATËN E SHPIRTRAVE Nga Petrit Palushi “Ulku dhe Uilli”, i Vath Koreshit, mbetet një prej romaneve më të dallueshme të letrave shqipe. Romani Ulku dhe Uilli, fillimisht është botuar në Tiranë në vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.405Z

Vdes fotografi i njohur francez Uilli Ronis

Uilli Ronis, i fundit nga fotografët e mëdhenj francezë, i njohur për fotografitë unike të këndeve të Parisit, ka vdekur në moshën 99 vjeçare. Presidenti i Agjencisë së fotografive, Eydea, Stefan Ledo, tha se Ronis ka vdekur sot në një spital të Prisit. Të dashuruarit dhe sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.141Z

Will Smith godet gazetarin që tentoi ta puthte në buzë (VIDEO)

Share Aktori i njohur, Will Smith, goditi me pëllëmbë një komedian, që po luante rolin e gazetarit. Smith ndodhej në Moskë për të promovuar filmin e tij Men in Black 3, kur komediani iu afrua për ta puthur. Hej or burrë, çfarë problemi ke, i tha aktori. Më pas ai i tha një reporteri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.565Z

Kryeministri i Irlandës viziton Prishtinën

Prishtinë -Në Kosovë, ka mbërritur sot për një vizitë dy ditore kryeministri i Irlandës Brian Cowen. Agjencitë e lajmeve në Prishtinë bëjnë të ditur se Cowen pritet të takohet me Presidentin Fatmir Sejdiu dhe Kryeministrin Hashim Thaçi. Kryeministri irlandez i cili shoqërohet nga mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.377Z

Gatuzo, kontratë 6 milionë euro me Bajern

Milani duket i destinuar të humbasë një pjesë të rëndësishme të historisë: Xhenaro Gatuzo ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit e Bajernit të Mynihut. Pas 9 vjetësh me fanellën kuqezi, mesfushori energjik do të largohet nga skuadra. Oferta nga kampionët e rinj të Gjermanisë është k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.831Z

Ka nderruar jete aktori amerikan James Avery

Ka ndërruar jetë në moshën 65 vjecare aktori amerikan Xhejms Everi. I sëmurë prej kohësh ai është shuar në spitalin e Los Anxhelesit pas një operacioni të gjatë. Everi ishte i njihur mbi të gjitha për rolin e tij të &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.478Z

Shumaker, tani nuk tërheq më as sponsorë

Formula 1 Rikthimi i Mikael Shumaker në Formula 1 nuk rezultoi aspak ashtu si mendohej. Këtu nuk bëhet fjalë vetëm për rezultatet sportive, por edhe për ato jashtë pistës. Piloti nuk është më një figurë tërheqëse për sponsorët. Uilli Veber, menaxheri i shtatë herë kampionit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama