Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.895Z

Une shqiptari

Une jam ai. Shqiptari i heshtur e piktoresk. udia e te gjitheve qe me kane njohur. Vullkan gjithe histori. Me vijne rrotull me afrohen ndonjehere bejne ndonje hap me shume per te me prekur. Me pas largohen. Per te ardhur serish. Serish e serish. Ma njohin aq mire historine. Dhe pse e njohin aq mire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.377Z

Une jam shqiptar Kosove

Nga Marin Mema Une jam shqiptar Kosove sepse stergjysherit e mi kane dhene shpirtin per kete vend . Une jam shqiptar kosove sepse stergjysherit e mij nuk shihnin kufij mes Shqiperise. Une jam shqiptar kosove sepse e kam njohur çdo element te masakrave te tmerrshme te bera mbi vellezerit e motrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.949Z

Une antiheroi

Nuk e kisha menduar kurre se nje opinion i shkruar per Shekullin si zakonisht te premten gjithmone para se te dal per shetitjen time te pasdites do te ngjallte aq shume reagim dhe do te isha kaq papritur ne qender te komenteve debateve diskutimeve dhe do te gjendesha gjithashtu edhe tamam ne qender

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.976Z

Une dje isha polic

/ / NgaILIR KULLA Une dje isha polic ose me mire e vura veten ne vend te nje polici qe ishte ne punen e vet ne mbrojtje te institucionit tek Kryeministria. Kam qene aty edhe vjet ne pranvere gjate protestave dhe greves se urise se opozites. Kam qene polic qe ne kohen e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.231Z

Berisha une serish kryeminister

E premte 09 Dhetor 2011 2058 SALI BERISHANderkohe Berisha gjate nje interviste per stacionin televiziv francez TV5 ka deklaruar se do te jete serish kryeminister ne rast se ne zgjedhjet e pergjithshme te vitit 2013 ai do te votohet nga shqiptaret. Une do te vazhdoj deri kur shqiptaret nuk do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.453Z

Topi: Une s'komunikoj me Topallin

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, ne nje interviste ne "Opinion", te Blendi Fevziut, ne TV Klan, zbardhi marredheniet me Berishen, opoziten dhe Kryeparlamentaren Topalli. Duke folur per dekretet e 5 anetareve te Gjykates se Larte, Topi tha se Kuvendi duhet t'i votoje. Nderkohe qe pranon se s'ka k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

Bruno Mars Une jam shefi

var fbShare url httpvizionplusalbruno-mars-une-jam-shefisize smallbrbrKengetari 30 vjecar publikoi kengen e tij me te fundit 24K Magic8217 muajin e shkuar dhe tani ka zbuluar se do te publikoje nje tjeter kenge ne fund te kesaj javebrbr brbrfare mund tju them per albumin tim te ri E di cfare do tju

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama