Rezultate te kerkimit per termin: +Uniformat

Total: 9273
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.979Z

Nuk u pëlqejnë uniformat

Nga Express më 23 janar 2011 në ora 11:22 Ndonëse është rregull që uniformat të barten në çdo institucion shkollor, me qëllim që identifikimi i nxënësve të jetë më i lehtë, në disa shkolla një gjë e tillë nuk është duke ndodhur. Disa nxënësve duket se më shumë përshtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.735Z

Kosove policet refuzojne uniformat

Rreth 100 policë kosovarë, anëtarë të Njësisë për Mbrojtje nga Afër, kanë refuzuar të veshin uniformat e blera nga administrata. Agjentët, të cilët mbrojnë krerët e shtetit dhe delegacionet e huaja që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

FSHF prezanton uniformat e gjyqtareve

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Shoqata e Gjyqtareve kane prezantuar uniformat e reja qe do te kene arbitrat per kete sezon te ri te Superliges dhe kategorive te tjera te futbollit shqiptar. Asnjehere me pare gjyqtaret e kampionatit tone nuk kane pasur uniforma te posacme ashtu 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.243Z

Harrohen uniformat në shkolla

Uniformat në shumë shkolla nuk vishen më. Megjithatë, nxënësit thonë se ato duhen blerë Katr vjet m par, ish-ministri i Arsimit, z. Genc Pollo, prezantoi “reformn” e re n arsim, q kishte t bnte me veshjen e uniformave n shkolla. N fillim, t detyruar nga nj udhz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.857Z

Nishani-Bizhga debate per uniformat e policise

Ministri i brendshem Bujar Nishani i thirrur ne interpelance nga deputeti i PS-se Gazmend Bizhga ka deklaruar se procedurat e tenderimit per uniformat e policise si dhe per rrugen ligjore qe eshte ndjekur deri me tani kane qene ne perputhje me standardet e kerkuara. Ai theksoi se tenderi ka qene k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.205Z

Prezantohen uniformat e reja te policise

brbrMinistria e Brendshme prezantoi uniformen e re te policise se shtetit Sipas ministrit Saimir Tahiri tashme cdo efektiv do te kete uniforma te ndryshme per detyrat qe kryen Keshtu uniformat ndahen ne tre ngjyra Efektivet e policise se rendit do te perfaqesohen nga ngjyra blu ata Shqiponja me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.363Z

Botërori, prezantohen uniformat e nëntë skuadrave

Lojtare te nente kombetareve qe do te luajne ne Boterorin 2010 kane zbuluar uniformat e reja me te cilat do te zbresin ne fushte e lojes gjate turneut qe do te nise me 11 qershor ne Afriken e Jugut. Alexander Pato i Brazilit, Edson Bradfeeld i Hollandes, Jermaine Jenas i Anglise, Nani i Portugalise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama