Rezultate te kerkimit per termin: +Urs

Total: 116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.710Z

Ahmetaj, Urs: Qeveria të vihet në punë për të kaluar momentin e vështirë ekonomik

Gjatë qëndrimit të tij në Washington DC për takimet e përvitshme të Bankës Botërore dhe FMN, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj ka patur një takim në Departamentin e Shtetit me ZëvendësNdihmës Sekretarin për Ekonominë dhe Biznesin, Krishna Urs.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Bashkia, aktivitet kulturor për emigrantët

Ur Vajgurore “Bashk me emigrantt”. Kshtu e kan titulluar aktivitetin m t ri kulturor n Bashkin e Urs Vajgurore organizatort e saj. Aktiviteti, i cili u kushtohet emigrantve t kthyer pran familjeve t tyre pr t kaluar pushimet verore ka qen nj grshetim i kngve popullore dhe t lehta t sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Levan-Noveselë, punime në urën që lidh Vlorën me Fierin

N aksin Levan –Novosel, pjes e autostrads Levan - Vlor sht duke u punuar krahas rrugs edhe pr ndrtimin e veprave t artit, ku nj nga m t rndsishmet shte ajo e urs kryesore mbi lumin Vjos. Sipas specialistve, aktualisht sht duke u punuar pr ndrtimin e 18 kmbve t urs. Ura kryesore q do t lidh dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.738Z

DASH: Qeveria të vihet në punë, tëzgjidhë situatën e vështirë ekonomike

 TIRANE- Zv/Ndihmës Sekretarin për Ekonominë dhe Biznesin në Departamentin Amerikan të Shtetit , Krishna Urs  vlerëson se është e rëndësishme që qeveria e re të vihet menjehërë në punë  për të ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.348Z

Ura e Shkollës Teknologjike, me 6 korsi

Inspektimi i punimeve Kryqzimi n zonn pran Urs s Shkolls Teknologjike konsiderohet si nj nyje tejet e rndsishme dhe nj nga pikat kryesore t bllokimit t trafi kut n Tiran, duke krijuar vshtirsi t mdha n lvizjen e mjeteve. Gjat inspektimit t punimeve, kreu i Bashkis s Tirans, Edi Rama, nnvizoi rndsin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.193Z

Enigma: Kush po e djeg Shkëlzen Gashin

Çfarë po ndodh me Shkëlzen Gashin? Ai nuk po mundet të gjej një vend në formacionin e trajnerit të ri të Baselit. Golashënuesi më i mirë i dy viteve të fundit në Zvicër, sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi, nuk po pëlqehet nga Urs Fischer. Madje Gashi nuk ishte as në l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.606Z

Hamburg interesohet për Shaqirin

Paraqitjet e shkëlqyeshme këtë sezon me Baselin kanë bërë që Xherdan Shaqiri të bëhet objektiv i skuadrave të rëndësishme evropiane. Klubi i fundit që ka shfaqur interesim për futbollistin kosovar është ai gjerman, Hamburg. Sipas mediave gjermane, talenti 18 vjeç gjatë verës mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama