Rezultate te kerkimit per termin: +Uznov

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.231Z

CEZ, pema dëmton  linjën 35 KWqyteti i Skraparit pa drita

TIRANE- CEZ njofton se rrëzimi i një pemë ka dëmtuar linjën 35 KW Uznovë - Poliçan. Si pasojë ka mbetur pa energji elektrike qyteti i Skraparit dhe zonat përreth. CEZ njofton se brigada për eliminimin e defekteve po punon për riparimin e linj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.321Z

Berat, humb kontrollin e motorit, vdes 25-vjecari

BERAT- Një 25-vjecar ka humbur jetën, në orët e para të mëngjesit të sotëm në Berat. Nga hetimet paraprake mësohet se viktima Ilir Hoxhallari po udhëtonte me motor, teksa papritur ka humbur kontrollin e mjetit me të cilin udhëtonte duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Berat, zjarr në fabrikën e zdrukthëtarisë

BERAT-Një fabrikë zdrukthëtarie është përfshirë nga flakët e zjarrit ditën e sotme në lagjen Uznovë në Berat. Shërbimi Zjarrëfikës ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka arritur të neutralizoj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.758Z

Dy aksidente me dy te vdekur ne Berat

Një 25 vjeçar nga qyteti i Beratit ka humbur jetën si pasoje e shpejtësisë tej normave të lejuara . 25-vjeçari Ilir Hoxhallari po udhëtonte me motor dhe është përplasur me një shtyllë të tensionit të lartë në an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.008Z

Proteste e socialisteve te Beratit

Një përfaqësi e socialistëve të Beratit, drejtues stukturash në seksione dhe grup-seksione kanë organizuar një protestë ndaj deputetëve të majtë të këtij qarku, të cilët sipas tyre kanë humbur kontaktin me bazë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.718Z

Berat, ndotje e lartë nga plumbi, tek zona e ish-uzinës së baterive

BERAT- Ndotje tepër e lartë në zonën e ish-uzinës së baterive në lagjen Uznovë të Beratit. Nga analizat e kryera ka rezultuar se toka, uji dhe ajri janë 2-3 herë më shumë të ndotura me plumb se normat e lejuara nga Bashkimi Europi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.581Z

CEZ: Pa drita një sërë qytetesh Remonte nga ora 09:00 - 15:00

TIRANE - Për shkak të remonteve një sërë qytetesh do të jenë pa energji elektrike për një kohë të konsiderueshme nga ora 09:00 e mëngjesit të sotëm deri më 15:00.Njoftimi është bërë nga kompania çek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama