Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.399Z

Dy vajza tentojnë vetëvrasjen

Dy vajza të reja, njëra 16 dhe tjetra 18 vjeçe kanë tentuar të vrasin veten dje. Tentativat për vetëvrasje të adoleshenteve kanë ndodhur në Fier dhe në Vlorë dhe të dyja vajzat ndodhen në spital në gjendje kritike për jetën. Në Fier, 16-vjeçarja me inicialet Xh.O ka pirë plot 90

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Vajza e Eminem shpallet Mretëreshë

Rapperi i njohur Eminem asnjëherë nuk e ka mohuar se prioriteti në jetë është vajza që ka me ish bashkëshorten Kim, Hailie Scott Mathers. Krijuesi i hitit Not Afraid gjithashtu i ka dedikuar një sërë këngësh të tilla si When Im Gone ku shfaq dhe portretin e saj të cilin e ka pikturua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.056Z

Sarandë, tre vajza tentojnë vetëvrasjen

Tre vajza të reja kanë tentuar që ti japin fund jetës në Sarandë gjatë 24 orëve të fundit. Burime nga policia e Sarandës bëjnë të ditur se janë paraqitur tre raste në spitalin e qytetit, të cilët kanë tentuart`i japin fund jetës duke u vetëhelmuar, përkatësisht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.354Z

Përdhunimi, vajza akuza biznesmenit

 Etleva DeliaNjë vajzë 20-vjeçare tentoi të presë damarët, por pas kësaj policia zbuloi historinë e saj të ditëve të fundit, dyshimet se është përdhunuar nga një biznesmen nën kërcënimin e armës. Policia e Tiranës deklaroi dje mbi Ilir Perajn, 37 vjeç, nga Malë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.565Z

FOTOT/ Vajza seksi e kryeprokurores kosovare

Kur ishte adoleshente, ajo ishte e njohur për shkakun se merrej me muzikë. Por, tashmë ajo është rritur dhe është bërë një femër shumë seksi. Bëhet fjalë për Adea Pulën, që është njëkohësisht vajza e kryeprokurores kosovare, Laura Pulës.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.387Z

Vajza e mitur denoncon përdhunuesin

Një minorene me ngjyrë denoncon në polici përdhunuesin e saj. Vajza 14 vjeçe pretendon se është përdhunuar nga një 46-vjeçar, i cili i ka bërë presion, duke e kërcënuar për jetën në rast se do të tregonte. Ngjarja që ka ndodhur rreth një vit më parë, kur vajza ka qenë 13 vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama