Rezultate te kerkimit per termin: +Val

Total: 2643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.310Z

FOTOT/ Elasticiteti për tu admiruar i Val Fit

Ajo është modele. Dhe, për këtë duhet të jetë shumë elastike. Këtë gjë Val Fit e ka treguar ndërsa pushonte në Malibu.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.095Z

FOTOT/ Val tregon të pasmet fantastike

Val Fit ka pozuar për ujin 138 duke treguar format e saj fantastike. Modelja amerikane duket tejet në formë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.531Z

Michael Douglas: Val Kilmer ka kancer në gjuhë

Michael Douglas ka ngritur shqetësime rreth gjendjes shëndetësore të Val Kilmer duke shtuar se 56 vjeçari ka kancer në gjuhë, ndërkohë që ai vetë këmbëngul se po vazhdon punën si zakonisht. Në një event të zhvilluar në Londër, aktori tha për turmën se Kilmer, me të cilin ka lua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.525Z

Michael Douglas Val Kilmer ka kancer

var fbShare url httpvizionplusalmichael-douglas-val-kilmer-ka-kancersize smallbrbrMichael Douglas deklaron se miku i tij aktori Val Kilmer vuan nga kanceri Kete deklarate Douglas e beri gjates emisionit QampA me Jonathan Ross ne Londer te dielen Douglas tha gjithashtu se gjerat nuk duken mire per K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.657Z

Princesha e valëve

Ish notarja profesioniste, i është rikthyer valëve, por kësaj radhe për një aktivitet bëmirësie. Charlene Wittstock, ka qëndruar pranë fëmijëve me nevoja të veqanta, duke i mësuar se si duhet të zhyten në ujë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.086Z

SHBA: Zbulim i madh shkencor lidhur me valët e gravitetit

Shkencëtarët në Shtetet e Bashkuara thonë se i kanë detektuar valët e gravitetit nga ndeshja e dy vrimave të zeza, që paraqet zbulim të madh, i cili ishte parashikuar nga Albert Enstein, para një shekulli. Ky zbulim, që i ka impresionuar shkenc&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.920Z

Maldive, zgjidhet misteri i valëve blu

MALDIVE- Zgjidhet misteri i valëve ngjyrë blu të detit Vaadhoo, i cili ndodhet në ishujt Maldive. Në realitet teksa e shikon duket sikur yjet shkëlqejnë në det dhe i japin një ngyjrë blu mahnitëse valëve, por në fakt kjo dritë bio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama