Rezultate te kerkimit per termin: +Valeri +Gazaev

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.070Z

Sheva: Vjen Interi, për mua është derbi

“Interi është kundërshtari im historik. Është një kënaqësi t’i kem përsëri përballë dhe do të ishte një ndjesi e bukur sikur t’i mposhtja”, u shpreh ish-sulmuesi i Milanit. Sipas tij, zikaltrit janë më të përshtatur për kampionatin, në krahasim me Ligën e Kampionëve, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.117Z

Huande Ramos, trajneri i ri i CSKA Moskës

Ziko e mori drejtimin e CSKA Moskës nga Valeri Gazaev dhe arriti të fitojë Kupën dhe Superkupën e Rusisë. Në pjesën më të madhe të sezonit, CSKA-ja ishte ndër ekipet kryesuese, por një rënie e formës në periudhën e fundit, bëri që klubi të përfundojë sezonin në vendin e katër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama