Rezultate te kerkimit per termin: +Van +Ginkel

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.017Z

Van Ginkel: Mourinho më tha të vij te Milani

Marco van Ginkel thotë se Nigel de Jong, Fernando Torres dhe Jose Mourinho që të gjithë kishin rol në vendimin e tij për të pranuar ofertën e Milanit. “De Jong shpesh më telefononte dhe më thoshte se klubi vërtet më dëshironte mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.106Z

Dikur e kishte idhull, sot bashkëlojtar

Talenti i Chelseat që po luan i huazuar këtë edicion te Milani, Marko Van Ginkel pa postuar një foto interesante nga e kaluara dhe e tashmja e tij. Van Ginkel pa publikuar foton kur ishte fëmijë duke u fotografuar pranë idhullit të tij, Nigel De Jong. N&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.929Z

E zyrtarizon Chelsea

Skuadra e Chelseat e ka kompletuar transferimin e talentit të ri holandez, Marco Van Ginkel. Chelsea me anë të një deklarate ka konfirmuar marrrëveshjen me ish yllin e Vitesses. "Ne kemi arritur marrëveshje me Vitessen për blerjen e Marco Van Ginkel. Lojtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.548Z

“Jam i lumtur që do të jem pjesë e Milanit”

Holandezi i transferuar te Milani, Marco van Ginkel, ka dhënë intervistën e parë si lojtarë i klubit kuqezi. 21 vjeçari foli ekskluzivisht për Milan Channel, ku u shpreh shumë i lumtur që i bashkohet një skuadër siç është Mila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.513Z

Formacionet zyrtare: Inter - Milan, Shaqiri...

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Inter – Milan. Xherdan Shaqiri këtë ndeshje do ta nisë nga banika. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Inter: Handanovic; D'Ambrosio, Ranocchia, Vidic, Jesus; Gnoukouri, Medel, Kovacic; Hernanes; Palacio, I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.711Z

Bonaventura te Milani

brbrPas Torres dhe Van Ginkel Milani nenshkruan dhe me sulmuesin e Atalantas Giacomo Bonaventuren Adriano Galliani ka bindur sulmuesin italian qe te firmose me kuqezinjte Atalanta ka marre 7 milione euro Bonaventura ishte perfolur shume per nje transferim te Interi ditet e fundit por ziklatrit ishi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.907Z

Milani rikthehet te fitorja, gjunjëzon Romën

Më në fund Milani është rikthyer te fitorja pasi ka mposhtur mbrëmjen e sotme 2-1 Romën. Kjo ishte fitorja e parë e kuqezinjve pas 3 humbjeve radhazi. Golat për Milanin u shënuan nga holandezi Van Ginkel dhe sulmuesi italian, Destro, ndërsa golin e vetëm për Romën e shënoi Toti nga pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama