Rezultate te kerkimit per termin: +Vanesa

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.969Z

Vanesa mohon se është nga Kosova

Vanesa Krasniqi, e cila është duke vazhduar karrierën e saj në shoun DSDS në Gjermani, mohon prejardhjen e saj nga Kosova. Sipas mediave, Vanesa kak hequr nga lista e miqve një kushërirë të saj,  pasi kjo e fundit kishte komentuar duke thënë se Vanesa e ka origjinën nga Kosova dhe ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Vanesa Krasniqi mohon origjinen e saj kosovare

Vanesa Krasniqi e cila eshte duke vazhduar karrieren e saj prane show-t DSDS ne Gjermani mohon te deklarohet si kosovare dhe per prejardhjen e saj nga Kosova.Sipas nje informate te dhene per portalin comeze Vanesa kishte larguar nga lista e miqeve te saj nje kusherire te saj pasi qe ajo i kishte the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.434Z

Vanesa Paradis: “Ja se si e josha Xhoni Dipin”

Këngëtare, aktore, muzë e “Chanel” e mbi të gjitha partnerja e Xhoni Dip. Vanesa Paradis rishfaqet në kopertinën e revistës prestigjioze “Bazaar” dhe në një intervistë të rrallë, rrëfen sekretet e raportit të saj në çift si dhe marrëdhënien e tyre me dy fëmijët. Ajo rrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.558Z

Vanesa në top 15 në sfidën e dytë në 'DSDS'

Kosovarja 17 vjeçare Vanesa Krasniqi e cila për herë të dytë merr pjesë në Shoun televiziv “DSDS” nga Gjermania, ka arritur të klasifikohet në top 15 kandidatët. Sipas Jurisë së këtij shou, Vanesa ka një shans për të zënë vendin e parë në këtë eveniment.Në faqen e sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.721Z

Vanesa Krasniqi e para ne Top 10 per DSDS

Kengetarja shqiptare Vanesa Krasniqi del e para ne top listen e 10 kandidateve me te mira ne spektakilin Deutschland sucht den superstar Gjermania kerkon super yllin.Te shtunen televizioni gjerman RTL dha per shikuesit e vet spektaklin Deutschland sucht den superstar ku krahasuar me edicionet e kalu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.188Z

Te gjithe syte nga Vanesa

brbrPas nje kohe shkeputjeje nga ekranet televizive aktorja dhe kengetarja Vanessa Hudgens ka bere qe e gjithe vemendja te kthehet nga ajo E pranishme ne premieren e Gimme Shelter ne Paris Vanesa eshte shfaqur me rrezellitese se kurre Ne kete dalje imazhi i saj ishte mjaft larg personazhit qe Hudgen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.558Z

Vanesa sërisht në top 15 në sfidën e dytë në “DSDS” (Video)

Kosovarja 17 vjeçare Vanesa Krasniqi e cila për herë të dytë merr pjesë në Shoun televiziv “DSDS” nga Gjermania, ka arritur të klasifikohet në top 15 kandidatët. Sipas Jurisë së këtij shou, Vanesa ka një shans për të zënë vendin e parë në këtë eveniment.Në faqen e sa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama