Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjel +Dules

Total: 889
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.073Z

Braçe i përgjigjet Vangjel Dules: Kone për Shqipërinë bëhem, qen për Greqinë tënde kurrë!

Vangjel Dule ka shpërthyer sor në Parlament duke sulmuar deputetin socialist Braçe. Dule e cilësoi si kone Braçen. Por sapo ka dalë nga salla e Parlamentit Braçe i ka dërguar një mesazh Dules. Të fala Vangjel. Kone për Shqipërinë bëhem, qen për Greqinë tënde kurrë!, shkruan Bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.941Z

Mediu: Pas Vangjel Dules, Basha të afrojë edhe Bamir Topin

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në një intervistë për Shqiptarja.com, thotë se kryetari i PD, Lulzim Basha, duhet të zgjerojë koalicionin nëse do të fitojë zgjedhjet. Duke komentuar afrimin e PBDNJ me PD-në, Mediu thotë: Unë kam vlerësimet e mia me zotin Dule, pasi ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.321Z

Edi Rama në 20 vjetorin e themelimit të PBDNJ, i jep fjalën edhe Vangjel Dules

01-04-2012 / Gazeta 55 Dje kemi parë sjelljen shpërdoruese që Edi Rama ka ndaj aleatëve të tij, por edhe panikun që e ka mbërthyer për shkërmoqjen e koalicionit ekzistues, ende pa shkuar në zgjedhjet e ardhshme. Analistët vlerësojn&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.584Z

Qaramani Vangjel Dule

Nga Arben Llalla Ditën e Krishtlindjeve, 25 dhjetor 2015, Vangjel Dule në vend që të uronte për lindjen e Krishtit, paqen, miqësinë midis miqve, shokëve dhe fqinjëve, ai foli për BIRN me tone qaramane për tragjedinë e tij politike. Vangjel Dule u ankuan në përmjet medieve për ftohjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.960Z

Harta e re, OMONIA i kërkon Vangjel Dules të ngrijë marrëdhëniet me qeverinë

Një ditë pas votimit në parlament të Reformës Territoriale pa konsensusin e PBDNJ, Omonia i ka kërkuar Vangjel Dules që të ngrijë marrëdhëniet me koalicionin e majtë në qeverisje. Në një deklaratë dërguar mediave, kryesia e Omonias denoncon klimën jo demokratike që sipas saj mbizo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.028Z

Një editorial i Kathimerinit zbulon aventurën politike personale të Vangjel Dules

Bukëshkalin në Shqipëri e kanë si personin më të pavlerë dhe më të përbuzur. Kështu ndodh edhe me miqtë tanë në Greqi, të cilët e përkufizojnë bukëshkalin si “aharistos”. Dhe nuk ka cilësim më të goditur për të etiketuar kreun e PBDNJ-së, Vangjel Dule. Duke mos m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.896Z

PDIU: Vota jonë me karton,protestëkundër Dules nënkryetar Kuvendi

TIRANË - PDIU ka sqaruar për mediat dhe publikun, simbolikën e votës me karton në Kuvendin e Shqipërisë dhe jo votë elektronike kundër zgjedhjes së Vangjel Dules si nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë."Grupi parlamentar i PDIU votoi kundër zgjedhjes së Vangjel Dules. Deputetët e PDI

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama