Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjush +Dako

Total: 1954
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.758Z

Vangjush Dako , fitues në bashkinë e Durrësit

TIRANË, 23Qershor / ATSH-Z.Tosku/- Kandidati i majtë për bashkinë e Durrësit është shpallur fitues ndaj kandidates tjetër të partisë demokratike Grida Duma në zgjedhjet lokale të 21 qershorit.Dako është shpallur fitues me 55.335 vota kundrejt 41.872 vota për kandidaten e djathtë Grid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.629Z

Vangjush Dako para ILDKP, akuzohet për fshehje pasurie

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Bangjush Dako ka qenë ditën e hënë në zyrat e ILDKP për shkak të mospërputhjeve në deklarimin e pasurisë, raporton gazeta Sot. Dako është parë të hyjë në orën 10:30 dhe ka dalë rreth mesditës nga zyrat e ILDKP. Sipas burimeve nga ky institucion,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.622Z

Vangjush Dako: Ja pse më sulmojnë Basha dhe Blushi!

I ftuar në emisionin Dritare me Rudinën, kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka treguar për shkresën që firmosi për ti garantuar punë Lulzim Berishës, në rast të një dënimi alternativ. Dako tha se nuk kishte bërë asnjë shkelje ligjore dhe se shkresa që lëshoi ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.571Z

Vangjush Dako: Xhaferaj, qeveritar i dështuar

Banorët të lagjes 15 i rezervojnë një pritje të madhe dhe shumë entuziaste kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Gjatë këtij takimi, në të cilnin merrnin pjesë qindra banorë të zonës, kryebashkiaku Dako, i cili shoqërohej edhe nga deputeti i PSD-së, Blendi Klosi, ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.660Z

Vëzhgimi/Vangjush Dako përzë Ramën nga Durrësi

02-09-2013 / Gazeta 55 Mbledhja jashtë radhës e qeverisë Rama e parashikuar në një nga hotelet e Durrësit është transferuar në një hotel të qytetit të Shkodrës. Mediat pranë Ramës, konfirmuan on-line se Kryebashkiaku i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.969Z

Vangjush Dako peruron rrugen Dhimiter Kraja

DURRES- Bashkia e Durresit vijon investimet intensive per ta shnderruar qytetin bregdetar ne nje zone te zhvilluar turistike. Kryetari i Bashkise se Durresit Vangjush Dako ka peruruar perfundimin e punimeve te rruges se re te plazhit nga Frigoriferi ne Unaze me emrin Dhimiter Kraja. Kjo rruge esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.757Z

Dosja 339, PD: Ja si përfitonte krimi nga Vangjush Dako

Dosja 339 ka faktuar përtej çdo dyshimi se Vangjush Dako, në bashkëpunim me bandën e Avdylajve ka kryer krimin elektoral të blerjes së votave në qarkun e Durrësit. Është kjo deklarata e bërë ditën e sotme nga deputeti demokrat Ervin Salianji. Ai thotë se përgjimet e dosjes 339, një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama