Rezultate te kerkimit per termin: +Vazhdojm

Total: 4190
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.495Z

Hajvalia: Vazhdojmë pa Suarezin...

Hajvalia vazhdon të jetë “macë e zezë” për skuadrën e Raiffaisen Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra nga periferia kryeqytetit sot mposhti në udhëtim Dritën me rezultat 2:1 dhe kështu mbetet liderë e Superl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.025Z

Thaçi: Vazhdojmë me Misionin e Ri

PRISHTINE-“Vazhdojmë me Misionin e Ri”, shprehet optimist kryeministri Hashim Thaçi, partia e të cilit, PDK, ka dalë fituese në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 8 qershorit, por ende pa ndonjë koalicion paszgjedhor që do t’i mund&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.179Z

Merkel: Ta vazhdojmë diplomacinë telefonike me Putinin

BERLIN- Kancelarja gjermane, Angela Merkel kërkon vazhdimin e së ashtuquajturës diplomaci telefonike, me presidentin e Rusisë Vladimir Putin. “Nëse do të më duket e domosdoshme dhe me sens për të proceduar drejt një zgjidhjeje politike dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.503Z

Ymeri: Do ta vazhdojmë rezistencën kundër Zajednicës dhe demarkacionit

Kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka folur pas arrestimeve të aktivistëve të VV dhe deputetit Albin Kurtit. Ai ka thënë se janë arrestuar afër 100 aktivist në zyrën e kësaj partie duke shtuar se Policia nuk ka pasur ndonjë urdhër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.894Z

Rexhep Selimi: Do të vazhdojmë të jemi të palëkundur

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi është shprehur i pakënaqur me legjislaturën e V-të. Ai ka thënë se kjo legjislaturë lë shumë për të dëshiruar, ndërkohë që ka lavdëruar deputetët e VV-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.657Z

Clinton, Nishanit : Do vazhdojmë bashkëpunimin Shqipëri-SHBA

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton i ka dërguar një mesazh Presidentit të Republikës Bujar Nishani, në të cilin e falenderon per takimin gjate vizites se saj ne Tirane dhe akordimin e Urdhërit të Flamurit. Clinton më herët i ka dërg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.079Z

Të larguarit nga administrata takim me ministren Harito: Nuk na dha përgjigje, do vazhdojmë protestat

TIRANE- Shoqata e punonjësve të larguar nga administrate zhvilluan një takim ditën e sotme me ministren e Shtetit për Inovacionin dhe Administratën Publike, Milena Harito. Por pas takimit ata kanë folur para mediat se kanë mbetur të zhgënjyer dhe se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama