Rezultate te kerkimit per termin: +Vazhdon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.043Z

Vazhdon n

Vazhdon t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.239Z

Kapllani, "agjërimi" vazhdon

Edmond Kapllani vazhdon "agjërimin" në Bundesligë. Edhe pse vazhdon të aktivizohet me Karlsruhen, sulmuesi shqiptar ende nuk ka arritur të shënojë golin e parë në elitën e futbollit gjerman. 26-vjeçari është aktivizuar si zëvendësues në sfidën ku Karlsruhe humbi 1-0 në fushën e sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.521Z

Vazhdon shkëlqimin

Albert Bunjaku vazhdon të shkëlqejë në Bundesliga 1. Sulmuesi kosovar, të shtunën e ka realizuar edhe golin e katërt të këtij sezoni për Nurnberg, i cili barazoi në shtëpi me Werder Bremen me rezultat 2:2. 25 vjeçari e shënoi edhe një gol, por ai u anulua nga gjyqtari i ndeshjes. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.690Z

Opozita vazhdon protestat, Meta vazhdon vizitën në Zvicër

Një grup jo shumë i madh me protestues të opozitës u mblodh përpara selisë së Kuvendit për të kërkuar dorëheqjen e kryetarit, Ilir Meta. Për shkak edhe të shiut, numri i protestuesve ishte i vogël. Ndërkohë në seancë mungonte kryetari Meta, që po vazhdon një vizitë në Zvicër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.512Z

Basha vazhdon i dëmtuar

Migjen Basha vazhdon të jetë i dëmtuar dhe trajneri i Torinos, Xhampiero Ventura nuk do ta ketë të gatshëm për ndeshjen e ardhshme. Torino do të luajë ndaj Kievos një ndeshje shumë të rëndësishme për ecurinë e kampionatit dhe për një vend në Evropë. Sigurisht që Basha do të ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.303Z

Rama vazhdon gjelberimin

Nga muaji dhjetor deri tani kryeqytetit i jane shtuar 1 500 peme. Vazhdon nisma “Nje qytetar,nje peme”, e iniciuar nga Bashkia e Tiranes, se ciles deri tani i jane pergjigjgur nje sere kompanish private.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.972Z

Bajden, jehona vazhdon

Ka shume ore qe ka perfunduar vizita historike e zevendes presidentit Amerikan Xhozef Baiden ne Kosove por jehona vazhdon. Mediat me prestigjoze boterore vazhdojne ti kushtojne vemendje shume te madhe, pritjes magjike qe beri populli Kosoves.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama