Rezultate te kerkimit per termin: +Vec

Total: 6263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.151Z

Dhurata dhe Presioni qellojne ne shenje me duetin “Ama Vec Pak”

Nuk kishin kaluar as 24 ore, kur ne kanalin BleroOfficial ne Youtube, eshte lancuar kenga “Ama Vec Pak” nga Dhurata Ahmetaj dhe Presioni, ndersa eshte klikuar afro 27 mije here. Lancimi i kenges, fillimisht eshte shtyre per nje ore, por duket se kjo vonese i solli fat per kengetaret, pasi kenga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.095Z

PD Njerezit te mashtruar nga papagalli i Rames Veliaj ka vec fjale

Transmetuar me 28052015 - 1350 Eleina Qirici gjate deklarates PUBLICITET Tirane 28 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike vijon serish denoncimet ndaj atyre qe i cileson premtime te pambajtura nga kandidati i majte per Tiranen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.905Z

Rama: Nuk ka rrug tjetr vec protests

Kryetari i Partisë Socialiste ne fjalën hapëse në Asamblenë Kombëtare duke akuzuar qeverisjen e vendit për krizën ekonomike dhe demokratike në të cilën e ka futur vendin, deklaroi se nuk ka asnjë rrugë tjetër vec protestës. Rama theksoi se Partia Socialiste është për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.502Z

Meta Rama me mire bashke apo vec e vec

Transmetuar me 06092015 - 0356 PUBLICITET Nga Artur Zhejibr br Le ta themi shkoqur ne Shqiperine politike dhe jo vetem argumenti kryesor qe flitet e perflitet eshte Kriza Rama-Meta Askush nuk dyshon me per qenesine e kesaj K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.143Z

Mat familja e varfer ne Zenishte jetojne vec me buke e sheqer

MAT-Te rrisesh nje femije vetem 13 muajsh me buke dhe sheqer ky eshte realiteti ne vitin 2010 ne nje familje matiane. Keto jane kushtet ne te cilat jeton familja Murra ne fshatin Zenisht te Matit. Kryefamiljari i mbetur invalid nga nje plagosje ne vitin 1997 nuk perfiton as pensionin per statusin qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.384Z

eshtja Gerdeci kontabilistet Vec te vrareve 17 milion euro deme

TIRANE- Seanca e 113 gjyqesore ndaj 28 te pandehurve te tragjedise se Gerdecit ka vazhduar dje me betimin e eksperteve kontabel te cilet pas shperthimit te 15 marsit 2008 te fabrikes se demontimit te municioneve kane kryer vleresimin e demeve te shkaktuara nga ky shperthim. Sipas eksperteve te Ent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.463Z

eshtja Gerdeci vec te vrareve Kontabilistet 17 milion euro deme

TIRANE- Seanca e 113 gjyqesore ndaj 28 te pandehurve te tragjedise se Gerdecit ka vazhduar dje me betimin e eksperteve kontabel te cilet pas shperthimit te 15 marsit 2008 te fabrikes se demontimit te municioneve kane kryer vleresimin e demeve te shkaktuara nga ky shperthim. Sipas eksperteve te Ent

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama