Rezultate te kerkimit per termin: +Veliaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.741Z

Veliaj thellon avantazhin

brbrKandidati i Aleances per Shqiperine Europiane Erion Veliaj vazhdon te thelloje diferencen ndaj kundershtareve te tij ne garen per bashkine e kryeqytetit Kur eshte numeruar rreth 85 e kutive ne qendrat e numerimit Veliaj ndodhet rreth 35 mije vota para rivalit Halim Kosova te opozites Erion Vel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.866Z

Veliaj emeron drejtoret

brbrErion Veliaj nuk ka humbur kohe ne formimin e grupit te drejtoreve ne Bashkine e Tirane me te cilet do te punoje ne 4 vitet e ardhshme Nje nder drejtoret e pare te emeruar nga kryebashkiaku Veliaj ishte ai i Drejtorit te Inspektoratit Ndertimor Urbanistik Vendor Skerdi Drenova do te drejtoje nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.337Z

Veliaj Zgjidhje strehimit

brbrNe mbledhjen e pare te Keshillit Bashkiak qe do dale pas zgjedhjeve te 21 qershorit Erion Veliaj premtoi se do te miratohet vendimi per shperndarjen e banesave sociale Veliaj tha se do t8217i jepet zgjidhje edhe banoreve te strehuar ne konviktet e Institutit Bujqesor Tirana ka nevoje per ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

Veliaj Vandalet dhunojne grate

brbrKryebashkiaku i Tiranes Erjon Veliaj ka vizituar ne spital 3 punonjeset e policise te plagosura gjate protestes tek liqeni Ai leshoi akuza te forta ndaj opozites dhe deputeteve te saj Duke iu referuar Gent Strazimirit Veliaj tha se zonjushat qe mbronin rendin u dhunuan nga rrugacet Lidhur me nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

Veliaj: Prioritet studenteve

Kreu i G99-es, Erion Veliaj ka komunikuar ne Qytetin Studenti me nje pjese te madhe te te rinjve, ne ambientet e dyqaneve dhe librarive si dhe u ul te hante me ta ne mensen publike. Veliaj tha se, dy nga tre prioritetet absolute te G99 jane te lidhura me nevojat e studenteve. “Nje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.861Z

Veliaj Kontrata per biznesin

brbrTirana ka numrin me te madh te biznesit te vogel e te mesem dhe kandidati i mazhorances Erjon Veliaj i ka kushtuar kesaj kategorie nje kontrate te posacme e cila ka serish 10 pika Ne takimin me tregtaret Veliaj tha se te promovoje produktet e bera ne Tirane dhe do te permiresoje infrastrukturen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.776Z

Veliaj Kontrata per shkollat

brbr10 pika permban kontrata qe Erion Veliaj kandidati i te majtes per Bashkine Tirane prezantoi per permiresimin e shkollave kopshteve dhe cerdheve Numri 10 nuk duket te jete i rastesishem Veliaj nje shfletues i librave te te gjitha llojeve duket se eshte frymezuar nga Bibla ku shkruhet mbi 10 urd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama