Rezultate te kerkimit per termin: +Vellai

Total: 3007
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.308Z

Lezhe, vellai plagos aksidentalisht te motren

Nje konflikt pronesie i ndodhur para pak castesh ne qytetin e Lezhes eshte mbyllur me plagosjen e nje shtetaseje nga vellai i saj. Lajmin e bejne te ditur burime policore lokale, sipas te cilave shtetasja me iniciale L.P u plagos aksidentalisht nga i vellai, i cili po zihej me nje fqinj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.389Z

Vdes nga ataku edhe vellai i Mangos

brbrNje drame e vertete ajo e familjes se kengetarit te njohur italian Mango Pas ndarjes se tij nga jeta mbremjen e se dieles sot ka nderruar jete edhe vellai i tij i madh 75-vjecari Xhovani Sipas mediave italiane vellai nuk ka mundur ta perballoje dhimbjen e humbjes se Mangos Me profesion murator 7

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.580Z

Shkodervritet aksidentalisht nga vellai

Një femije 8-vjecar eshte vrare dje pasdite aksidentalisht me arme zjarri nga vellai i tij 11 vjec. Ngjarja sipas policisë eshte aksidentale dhe ka ndodhur ne fshatin Nicaj komunes Shosh ne Dukagjin. Dy femijet kane qene duke luajtur ne me armen e zjarrit kur ajo eshte sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.849Z

Vellai shpeton motren nga qeni i terbuar VIDEO

SSSAbrASS brbrAjo qe nisi per nje argetim perfundoi ne tmerr per vajzen 1-vjecare Vellai heroik arrin te shpetoje motren e tij nga qeni i quajtur pastor gjerman i cili tenton per rreth 10 minuta te kafshoje foshnjenbrbr brbrNgjarja e ndodhur ne Ahmedaban te Indise eshte filmuar nga kamerat e sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.708Z

Trajneri theret nga i vellai

Ne ndeshjen e liges se dyte ndermjet Samsunspor dhe Mersin trajneri i kesaj te fundit Yuksel Yesilova eshte sulmuar fizikisht duke u therur me thike nga vellai i tij gjate ndeshjes. Ai eshte goditur gjashte here ne kofshen e majte. Kjo ngjarje ka ndodhur ne minuten e 40-te te ndeshjes kur vellai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.580Z

Arratiset vellai i Fatmir Vladit

brbrNe nje kohe qe te gjithe familjaret e deshmitarit te mbrojtur me procesin ndaj Arben Frrokut ruhen nga reparti i mbrojtjes se deshmitareve njeri prej vellezerve te Fatmir Vladit eshte arratisur Lajmi behet i ditur nga burime te policise te cilat thane se njeri prej dy vellezerve te Vladit ka iku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.380Z

Itali pas kengetarit Mango nderron jete edhe vellai

0 brbr SSSAbrASS brbrPas vdekjes se kengetarit te famshem italian Mango nderron jete edhe vellai i tij me i madhbrbr brbrGiovanni Mango u nda nga jeta si i vellai per shkak te nje ataku kardiak 75-vjecari nderroi jete gjate ceremonise mortore te kengetarit Mangobrbr brbrTv Klanbrbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama