Rezultate te kerkimit per termin: +Vellezerit +Lleshi

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.042Z

Ngacmimi, vellezerit therin kuneterit e motres

LUSHNJE - Nje krim ne familje ka tronditur qytetin e Lushnjes diten e djeshme. Dy persona nga Peqini kane shkuar ne banesen e motres se tyre te martuar ne fshatin Gjyshaj te komunes Ballagat, dhe kane therur me thike dy vellezerit e burrit te saj. Lajmi eshte bere i ditur nga burime te policise se L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.424Z

Angli, vellezerit shqiptare martojne bashke femijet

Dy vellezer shqiptare emigrante ne Londer jane denuar me 6 vite burg ne total pasi ilegalisht martuan femijet e tyre me njeri-tjetrin. Kujtim Llleshi i njohur ne Angli me emrin Resmi Lleshi i tha policise, se per te shpetuar vajzen 12 vjecare nga gjetja e nje dashuri te papershtatshem dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.043Z

Sherri per femren, perleshen krushqit

Kater krushq dyshohet se jane perleshur dy dite me pare per motive te dobeta me thika e sepata. Policia e Lushnjes tha se ka ndaluar vellezerit Zylyf dhe Mevlan Gjyshja, 42 dhe 31 vjec, nga fshati Gjyshaj i Lushnjes, si dhe vellezerit Durim dhe Fiqeret Lleshi, 35 dhe 29 vjec, nga fshati Bice, i Peqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.042Z

Sherr me grushte edhe per flamujt

Konflikti Kater simpatizante te Partise Socialiste jane perplasur me dy vellezer simpatizante te Partise  Demokratike. Policia tha se incidenti ka ndodhur ne Kashar te lokali i Fatjon dhe Genci Kamberit. Sipas deshmise se tyre atje kane shkuar shtetasit Luan Sulaj Shkelqim Lleshi Fred Sula dhe Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.952Z

Video: Ndocaj përshëndet Edi Ramën me këtë rapsodi

Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, teksa ndodhet ende në Itali, nuk e ka humbur rastin pa e ironizuar qeverinë Rama nëpërmjet një kënge të rapsodëve të njohur, vëllezërit Lleshi. Si partiot që është, Ndocaj nuk i ndahet muzikës tradicionale kudo që ndodhet. "Ndocaj duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.035Z

Simbolet partiake perplasje ne Tirane mes simpatizanteve

Dy incidentet jane shenuar sot pasdite nderkohe qe policia deklaroi se ne te dy rastet shkak kane qene simbolet partiake. Incidenti i pare ndodhi ne Kashar dhe i dyti ne Bathore. Sipas te dhenave dy vellezerit Genci dhe Fation Kamberi te cilet kane nje lokal jane perplasur me shtetasit Luan Sulaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.949Z

Deputeti kaubojs pershendet Edi Ramen me kete video

Transmetuar me 29022016 - 2158 Deputeti Eduard Ndocaj i njohur edhe si kaubojsi i Parlamentit publikon nje video teksa eshte duke i dhene makines dhe degjon nje kenge popullore shqiptarebr br Ne videon qe NOAal jua sjell me poshte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama