Rezultate te kerkimit per termin: +Veprime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.852Z

Fondacioni: Veprime abuzive në emrin tonë

Fondacioni Fëmijët shqiptarë ka reaguar sot pas sinjalizimeve nga familjet që kanë fëmijë autikë se disa grupe vajzash paraqiten për të kërkuar para në emër të këtij fondacioni. Sipas qytetarëve, disa grupe vajzash janë paraqitur disa herë në familje të ndryshme në Tiranë, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.418Z

Miley Cyrus veprime të cmëndura gjatë koncertit

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus pasi publikoi një sërë këngësh hite te tilla si “We cant Stop” ose “Wrecking Ball” vendosi që të hedh në treg dhe albumin e saj të ri të quajtur “Bangerz”. Por për të arritur rezultatin e dëshiruar dhe vlerësimin mak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.525Z

Çeku, arrestimet janë veprime politike të Serbisë.

 PRISHTINE-Kryetari i PSDK-së, Agim Çeku deklaroi se arrestimet e fundit të shqiptarëve të Luginës së Preshevës janë veprime politike të Serbisë. Ceku është shprehur se ky veprim ka si qëllim kriminalizimin e luftës së shqiptarëve të UÇK-së, dhe të kriminalizimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.098Z

Shala kërkon veprime të institucioneve

Kosova është e rrezikuar me Mitrovicën e ndarë, kanë thënë përfaqësuesit e AAK-së, në Kuvendin zgjedhor të degës së kësaj partie në Mitrovicë. Nënkryetari i AAK-së, Blerim Shala, ka thënë se nuk ka vend për të cilin është folur më shumë në politikën kosovare të pasluft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.039Z

Bush: Veprime vendimtare kunder krizes

Ne ceremonine e pritjes se kryeministrit italian Silvio Berlusconi ne Shtepine e Bardhe, presidenti amerikan George W. Bush ka folur edhe per krizen ekonomike, lidhur me te cilen ka shprehur bindjen se operacionet e koordinuara mes fuqive te medha do t’i bejne balle ketij problemi kaq te rende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.352Z

Krasniqi: Veriu kërkon veprime të koordinuara

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, i cili prej disa ditësh, është duke qëndruar në vizitë zyrtare në SHBA, takimet me zyrtarë të këtij vendi, i ka vlerësuar si shumë të suksesshme. Ai ka thënë se zgjidhja e situatës së veriut kërkon veprime të koordinuar dhe aspak h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.389Z

Sekuestrohet birra Norga, Bregasi: Banka veprime të njëanshme

TIRANË- Presidenti i Business Albania Luan Bregasi ka reaguar për veprimet që Raiffeisen Bank ka ndërmmarë ndaj kompanisë së birrës Norga.Sipas Bregasit Raiffeisen Bank po kryen veprime të njëanshme ndaj kompanisë së birrës Norga, duke dëmtuar kështu sipas tij një biznes në funksi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama