Rezultate te kerkimit per termin: +Vera +Grabocka

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.047Z

Vera Grabocka zbulon receten e suksesit

0 brbr brbrTe gjithe jane kurioze te zbulojne sekretin e suksesit te regjizores se njohur Vera Grabockabrbr brbrFatmiresisht regjizorja ka zgjedhur te na e zbuloje vete se cila eshte receta e projekteve  te suksesshmebrbr brbrNe nje foto te publikuar ne rrjetin social Facebook Vera Grabocka pozo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.677Z

Vera Grabocka largohet nga “Dancing With the Stars”

Regjisorja rivjen në Klan si regjisore e X-Factor Ato tashmë janë një dyshe e pandarë, regjisorja Vera Grabocka dhe prezantuesja (këtë herë edhe producente) Alketa Vejsiu. Një dyshe që përkthehet në sukses. Një dyshe që i ka falur ekranit të vogël evente dhe spektakle të lloj-llojs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.367Z

Kush është sekreti që Vera Grabocka qendron në formë të kompletuar |FOTO

Transmetuar më 04.09.2016 - 19:59 Regjisorja e njohur Vera Grabocka është një zonjë për të cilën vitet kane ecur me “hapin e breshkës”. Nëpërmjet punës së fortë, ajo ia ka dalë që të jetÃ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.949Z

Njihuni me njeriun që Vera Grabocka merr energji pozitive |FOTO

Transmetuar më 25.09.2016 - 19:20 Regjisorja e njohur Vera Grabocka njihet për energjitë e saj në punë dhe suksesin që merr nga këto energji. Ajo vijon të jetë active dhe të prodhojë spektakle plot emocione, përmes o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.093Z

Vera Grabocka mbledh skuadren per "X Factor 2"

Ka nisur tashme rrugen edicioni i dyte i programit me te ndjekur te muzikes nga te rinjte dhe jo vetem "X Factor Albania". Pas suksesit qe shenoi edicioni i pare qe u kurorezua edhe me nje kontrate me producentet e famshem ne gjithe boten, "Berman Brothers", te fitueses Sheila Haxhiraj, kurioziteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.338Z

Olta Gixhari rrëfen marrëdhëniet me regjisoren Vera Grabocka!

SHKRUAN: Ilda Lumani 21-05-2011 15:54Ajo është një nga aktoret e reja më të suksesshme të teatrit shqiptar! E preferuara e mjaft regjisorëve, ajo ka fituar role një pas një, duke u bërë një nga personazhet më të njohur për artdashësit. Përveç profesionalizmit, ajo ka spikatur edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.413Z

Vera Grabocka: Programet e mia origjinale, është koha e patentave botërore

SHKRUAN: Ilda Lumani 08-10-2011 15:45E mbiquajtur me të drejtë “Zonja e hekurt”, producentja dhe regjisorja e mirënjohur, Vera Grabocka ka sfiduar veten e këdo me superprodhime që kanë shënjuar spektaklin e vërtetë në Shqipëri dhe që nuk fshihen nga memoria e audiencës. Ndër vit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama