Rezultate te kerkimit per termin: +Vertetmatesi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.125Z

MJAFT Qeveria mbajti premtimet

Qeveria Rama ka mbajtur plotesisht dhe pjeserisht 53 te premtimeve elektorale qe i perkasin 100 diteve te para te qeverisjes Ne nje raport te levizjes Mjaft te titulluar Vertetmatesi per periudhen e pare te qeverisjes se majte theksohet se nga 17 premtime qe i perkisnin 100 diteve te para jane mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.405Z

Vërtetmatësi, qeveria përmbushi vetëm shtatë nga 17 premtimet e fushatës

Krahasimi Raporti i Mjaft analizon 100 ditët e para të qeverisë së drejtuar nga Rama  Fatjona Mejdini Qeveria Rama ka kthyer në nisma konkrete vetëm shtatë nga 17 premtimet të theksuara se do të përmbushte gjatë 100 ditëve të para të qeverisjes së saj. Këtë konkluzion e nxori dje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama