Rezultate te kerkimit per termin: +Vetem

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.576Z

Vetem nje 3G

Qeveria shqiptare ka vendosur qe per ofrimin e sherbimit te ri te internetit me shpejtesi te larte permes teknologjise 3G te jape vetem nje auotorizim nga kater te tille qe ka parashikuar. Per autorizimin e dyte qeveria nuk ka dhene asnje afat. Ish ministri i Ekonomise dhe eksperti i njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.644Z

Vetem pese

Kur kane mbetur me pak se 24 ore deri ne perfundimin e afati te fundit per paraqitjen e pjesemarrjes ne garat e Superliges ne edicionin e ri vetem pese skuadra e kane konfirmuar pjesemarrjen ne Federaten e Basketbollit te Kosoves FBK. Afati i fundit per tu paraqitur skuadrat tjera eshte dita e pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.039Z

Gjysmefinalet vetem barazime

Gjysmefinalet vetem barazime E merkure 03 Prill 2013 1752 Barazim gjysmefinalja e pare Vetem barazime ne dy takimet e para te vlefshme per gjysmefinalet e kupes se Shqiperise ne futboll Ne Korce ballshiotet e Bylis surprizuan vendasit e Skenderbeut duke i mare nje barazim me rezultatin 1-1 Nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.558Z

Mos hani vetem

Nje pjate spageti me domate te fresketa dhe borzilok, mund te na beje te ndihemi me me mire nese e ndajme me persona qe na pelqejne. Ekspertet thone se per t'u ndjere mire nuk mjafton vetem konsumimi i perimeve frutave, makaronave, peshkut, por duhet edhe te perdoren zakone te vjetra, mes te cilave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.163Z

Uma Thurman, serish vetem

Dasma e shumepritur mes Uma Thurman dhe multimilionerit Arpad Busson duket se do te mbese vetem nje enderr. Nje burim i sigurte tregon se fejesa mes te dyve eshte shkaterruar prej dy muajsh dhe cifti ka shume probleme.Uma e Arpad u njohen ne vitin 2007 dhe raporti i tyre dukej preludi i n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.946Z

Netanyahu: Jeruzalemi, vetem i Izraelit

Kryeministri izraelit Benyamin Netanyahu ka deklaruar se Jeruzalemi i bashkuar eshte kryeqyteti qe i perket vetem Izraelit. “Vetem nen sovranitetin e Izraelit ne Jeruzalemin e bashkuar do te mund te sigurohet liria e besimeve dhe e hyrjes se lire ne objektet e shenjta”, ka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.092Z

DiCaprio feste vetem me femra

pp pp pNuk lejohen djemte Aktori i njohur Leonardo DiCaprio i ka shijuar shume ditet e pushimit gjate organizimit te Festivalit te Filmit ne Kane 38-vjecari ka marre rreze ne nje jaht luksoz ne bordin e te cili gjendeshin vetem femra me bikinip pNe jaht jane lejuar te hyjne vetem pak meshkujt me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama