Rezultate te kerkimit per termin: +Viber

Total: 153
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.505Z

Viber aplikacion i pasigurte

brbrHulumtuesit e University of New Haven Cyber Forensics Research and Education Group ne SHBA kane bere nje hulumtim per Viber nga i cili kane zbuluar se aplikacioni i famshem mobil per komunikim eshte tejet i pasigurte dhe rekomandojne qe i njejti te mos perdoret sepse te gjitha te dhenat e dergua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.908Z

Kjo është risia e Viber

Aplikacioni i famshëm Viber prej kohësh ka prezantuar aplikacionin e lojrave të saj dhe duket se në fund po bën realitet atë. Viber Candy Mania, Viber Pop dhe Wild Luck Casino ua mundësojnë përdoruesve të lidhen dhe të luajnë mes vete në aplikacion, t'i përcjellin rezultatet dhe të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.810Z

Viber vjen me veçorinë e video-thirrjeve

Viber ka përditësuar aplikacionet e saj në pajisjet iOS dhe Android me një veçori që shumë përdorues kanë kohë që po e kërkojnë -video thirrjet në pajisjet mobile. Që nga ky moment ju mund të komunikoni edhe me video m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.122Z

Ngacmonte ish te dashuren ne Viber arrestohet krutani

Policia ka vene ne pranga nje 28-vjecar pasi akuzohet se perndiqte ish te dashuren e tij Bujar Haka nga Rinasi i Krujes prej disa muajsh i dergonte te rese D Gj mesazhe ne aplikacionin Viber si dhe kishte hapur profile te rreme ne emrin e saj ne Facebookbr br Arrestimi i ketij personi u be per ars

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.461Z

Viber shitet për 900 milionë dollarë

JAPONI - Gjiganti japonez i tregtisë elektronike, “Rakuten Inc”, i kontrolluar nga miliarderi Hiroshi Mikitani, do ta blejë aplikacionin për thirrje dhe porosi “Viber Media Inc” për 900 milionë dollarë, marrëveshje kjo që do ta pothuajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.764Z

SHISH: Duam para për pajisje të re, të përgjojmë Whatsapp, Viber e Messenger

Shërbimi Informativ Shtetëror kërkon para për blerjen e një pajisje tjetër përgjimi, që të mundësojë përgjimin e aplikacioneve, si Whatsapp, Viber e Messenger, pasi ajo aktuale përgjon vetëm telefonatat. Kërkesa është bërë sot në mbledhjen e Komisionit të Sigurisë, ku zëvendë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Mali i Zi ndalon përkohësisht Viber dhe WhatsApp

Agjencia për Komunikime Elektronike dhe Shërbime Postare të Malit të Zi ka urdhëruar të gjithë operatorët nga fusha e telekomunikimeve të përjashtojnë mundësinë e përdorimit të aplikacioneve Viber dhe WhatsApp, si dhe shërbimet tjera të ngjashme të cilat janë përdorur gjatë dit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama