Rezultate te kerkimit per termin: +Vijarealit

Total: 55
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.511Z

Kristiano Ronaldo, i gatshëm kundër Vijarealit

Anësori i Mançester Junaitid, Kristiano Ronaldo, udhëtoi drejt Spanjës për të qenë pjesë e skuadrës në ndeshjen kundër Vijarealit, pavarësisht se ai pësoi një dëmtim të lehtë në barazimin pa gola kundër Aston Vilës, të vlefshëm për kampionatin anglez. Lajmi u bë i ditur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.483Z

Interi "shoping" në Spanjë, kërkon dyshen Rosi-Forlan

Pas një largimi të mundshëm të Balotelit drejt Mançester Sitit, klubi zikaltër po mendon për zëvendësuesin e tij. Drejtuesit më të lartë të kampionëve të Evropës shohin si lojtarin më të përshtatshëm njërin prej dy sulmuesve të skuadrës spanjolle të Vijarealit. Sipas gazetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.096Z

Juventus, Rosi ose Huntelar për sulmin

Xhuzepe Rosi, sulmuesi i Vijarealit dhe Kombëtares italiane pohoi se do t‘i pëlqente të kthehej në Serinë A. Në këtë mënyrë, talenti i cili ka kontratë me klubin spanjoll deri në vitin 2013 "thërret" Juventusin. Gjatë javëve të fundit, bardhezinjtë janë interesuar për lojtarin,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.527Z

Vijareal bileta falas per tifozet

Iniciative e bukur e presidentit te Vijarealit Fernando Roig. Ai u ka afruar rinovim te abonomit falas per sezonin e ardhshem futbollistik te gjithe atyre tifozeve qe aktualisht jane te papune.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.395Z

Ramos:Kampionati i hapur

Dueli mes Seviljes e Vijarealit ka permbyllur javen e 15 te Liges Spanjolle. Vendasit fituan 1-0 ndaj nendetses se verdhe. Nderkohe pavaresisht humbjes me Barcelonen , trajneri i Realit Hunade Ramos nuk i ka humbur shpresat ne luften per titullin kampion. Guardiola i ka kerkuar vazhdimesi ekipit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Juventus humbet me Vijareal

Per Juventusin vjen humbja e pare e thelle nen drejtimin e trajnerit Ferrara.Miqesorja kunder Vijarealit e zhvilluar ne Salerno eshte mbyllur me suksesin 4-1 te spanjolleve qe kane zoteruar fushen e lojes per pjesen me te madhe te kohes.Per spanjollet kane shenuar Kaxorlas, Nilmar dhe Pires dy gola.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.013Z

Mancester e Arsenal ne gjysmefinale

Pas barazimit 2-2 ne ndeshjen e pare ne “Old Trafford”, kampionet e botes ne fuqi fitojne ne stadiumin Dragao.Aty ku asnje skuader angleze ne fazen çerekfinale nuk kishte fituar kurre. Goli i Kristiano Ronaldos i ka dhuruar kualifikimin per ne gjysmefinale djajve te kuq. Arsenali ka fituar 3-0

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama