Rezultate te kerkimit per termin: +Vishs

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.473Z

Himarjotët, homazhe dhe lutje në Grykën e Vishës

Gazeta ShqipQirinj e lule në rrugën ku ndodhi aksidenti tragjik Një ditë pas emergjencës, himarjotët janë mbledhur dje në grykën e Vishës, për të nderuar viktimat e aksidentit tragjik të së hënës dhe për tu lutur për shërim të shpejtë të të mbijetuarve. Nën drejtimin e dy pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.474Z

Universiteti hap dyert për mort

Gazeta ShqipElbasan Mijëra studentë e qytetarë të Elbasanit morën pjesë gjatë paradites së djeshme në homazhet e zhvilluara në ambientet e universitetit Aleksandër Xhuvani për 11 studentet e degës Gjuhë-Letërsi, të cilat humbën jetën në aksidentin tragjik të së hënës. Në homa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Bllokimi i rrugës, shmanget përplasja

U pretendua parandalimi i krimit. Burgaj: Ishin dy ngjarje t ndryshme Pr t shmangur prplasjet me banort e irrituar, Policia e Shtetit nuk ka ndrhyr n asnj moment. Uniforma t shumta t Drejtoris s Policis s Vlors, me dhjetra efektiv t rrugores, forca t shumta t FNSH-s kan shkuar n Himar q prej mbrmjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.943Z

Vlorë, lihet në burg aksidentuesi i himarjotit

Gjykata jep masn e siguris pr shtat t rinjt q aksidentuan 35-vjearin Aristidh Gumi I akuzuari kryesor pr vrasjen e Aristidh Gumit, Ilir Muka, u la nga Gjykata e Vlors n burg pa afat, ndrsa gjasht bashkmoshatart e tij, ndonse krkuan lirin prball garancive pasurore, por vetm dy prej tyre mundn ta fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.827Z

Dëmshpërblimi, mbahen peng 1.5 mld lekë

Gazeta ShqipAksidenti i Himarës Studentet kërcënojnë deri në grevë urie nëse nuk u dëgjohet zëri për të drejtën e tyre Ne kemi ende probleme me shëndetin, ndërsa kompania na sorollat për dëmshpërblimin e aksidentit Kërkojmë mbështetjen e shoqërisë civile dhe të medias, pasi fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.928Z

Pafajësia e humbur e brezit të ri

Nga Elliot Sacchi Shqipria mund te jet e dyta pas Gjermanis pr rritje ekonomike, Shqipria mund t jet n moshn e internetit, Shqiptart mund t jen m t lumturit n bot por fmijt n Shqipri po rriten sikur papritur kan zbritur n mesjet. Fmij q gjymtohen ose rriten jetim pr shkak t paprgjegjs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.710Z

Ja pse mbështetëm Vishën. Berisha slejoi garën

TIRANE- “Kandidat i pakorruptuar, me profil të spikatur profesional, jo partiak, shkurt i denje per vendin vakant ne KLD, por qe u ndeshkua pasi kryeministri nuk lejoi votimin ne sallen e Kuvendit”. Keshtu eshte shprehur permes nje editoriali kreu i PS-se, Edi Rama, duke analizuar gjer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama