Rezultate te kerkimit per termin: +Visho +Ajazi +Lika

Total: 517
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.538Z

Përgjimet/Visho Ajazi Lika raporton më 22 Prill në Kuvend

Drejtori i Shërbimit Informativ të Shtetit Visho Ajazi Lika do të raportojë javën e ardhshme në Kuvendin e Shqipërisë. Komisioni i Sigurisë ka vendosur në mbledhjen e sotshme që kreu i SHISH Visho Ajazi Lika të raportojë para deputetëve në komision ditën e martë, më datën 22

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.906Z

Shpërthimet me eksploziv, Tahiri takim urgjent me Llallën e Visho Ajazi Lika

Shpërthimet që tronditën Tiranën orët e para të mëngjesit të sotëm, kanë bërë që ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri të thërrasë në një takim urgjent kryetarin e SHISH, Visho Ajazi Lika dhe Kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi mes Tahirit, Visho Ajazit dhe Adriatik Llallës ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.551Z

Jep dorëheqjen kreu i SHISH, Visho Ajazi Lika

Jep dorëheqjen kreu i SHISH, Visho Ajazi Lika Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.718Z

Visho Ajazi, shtetas kanadez?!

Ndërsa kane kaluar katër dite qe Visho Lika ka marre detyrën e Drejtorit te SHISH, media ka zbuluar gjera interesante ne jetën e tij. Visho Ajazi Lika është larguar ne vitin 1997 nga Shqipëria për tu vendosur ne Kanada ku ka jetuar për 12 vjet. Media e shkruar thotë se drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.359Z

Visho Ajazi figuron edhe zv.ministër

Gazeta ShqipRrjetet - Kreu i ri i SHISH-it, Visho Lika, është një nga drejtuesit e vetëm në botë të shërbimit sekret, i cili ka një faqe aktive në rrjetin social Facebook Teknologjia - Informatika dhe teknologjia duket se, përveçse profesion, janë dhe pasioni i Likës, i cili në kurr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.040Z

Visho Ajazi Lika, roli në SHIK-un e Gazidedes. Çfarë fsheh ish- shefi i kundërzbulimit emigrant

E shkuara e kreut të institucionit kryesor të sekreteve në Shqipëri, Visho Ajazi Lika, është rrethuar gjithnjë me një tis misteri. Dyshimet për të shkuarën e mjegullt të kreut të SHISH, i kanë ngritur vetë anëtarët e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, duke nisur që nga roli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.623Z

Visho Ajazi Lika mashtron punonjësit e SHISH: Drejtori i CIA-s erdhi me ftesën time në Shqipëri

Drejtori i Shërbimi Informativ Shtetëror Visho Ajazi Lika ka dërguar një letër falenderimi për të gjithë efektivat e SHISH, duke u uruar atyre festat e fundvitit. Njëherësh ai nuk ka munguar që të evidentojë sukset e këtij viti, pa specifikuar asnjë prej arritjeve që ka shënuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama