Rezultate te kerkimit per termin: +Visho +Ajazi

Total: 911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.718Z

Visho Ajazi, shtetas kanadez?!

Ndërsa kane kaluar katër dite qe Visho Lika ka marre detyrën e Drejtorit te SHISH, media ka zbuluar gjera interesante ne jetën e tij. Visho Ajazi Lika është larguar ne vitin 1997 nga Shqipëria për tu vendosur ne Kanada ku ka jetuar për 12 vjet. Media e shkruar thotë se drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.359Z

Visho Ajazi figuron edhe zv.ministër

Gazeta ShqipRrjetet - Kreu i ri i SHISH-it, Visho Lika, është një nga drejtuesit e vetëm në botë të shërbimit sekret, i cili ka një faqe aktive në rrjetin social Facebook Teknologjia - Informatika dhe teknologjia duket se, përveçse profesion, janë dhe pasioni i Likës, i cili në kurr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.609Z

Visho Ajazi, raport në komision më 22 prill

Siguria Komisioni Parlamentar i Sigurisë do të zhvillojë seancën dëgjimore me kreun e shërbimit sekret shqiptar më 22 prill. Pas marrjes së certifikatës së sigurisë nga kryeagjenti shqiptar, Komisioni i Sigurisë vendosi të realizojë këtë seancë raportuese, e cila nuk u zhvillua në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.278Z

Visho Ajazi nuk ka certifikate sigurie

Raportimi i kreut te Sherbimit Informativ Shteteror Visho Ajazi ne Komisionin e Sigurise eshte shoqeruar me surpriza pasi numri 1 i sherbimit sekret nuk ka qene i pajisur me certifikaten e sigurise dokument i cili eshte i detyrueshem per personat qe punojne me informacion te klasifikuar Ne nje kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.479Z

BERISHA, VISHO AJAZI DHE KRIZA E BESIMIT

ILIR YZEIRI Pas Presidentit Nishani, edhe Berisha deklaroi se Visho Ajazi ose SHISH-i ka informuar për serialin e shpërthimeve me tritol, por Rama dhe Tahiri nuk e kanë vënë ujin në zjarr. Ky është lajmi. Në pamje të parë, nuk ka asgjë të keqe që ish-kryeministri i vendit të marrë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.168Z

Visho Ajazi raporton ne Komisionin e Sigurise

0 Kreu i Sherbimit Informativ Shteteror Visho Ajazi Lika kerkoi sot qe te ndalen sulmet ndaj SHISH pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.616Z

Visho Ajazi padit në gjykatë Adriatik Llallën

Shërbimi Informativ Shtetëror ka paditur në gjykatë prokurorinë, pasi prokuroria ka pushuar hetimet pas një kallëzimi të SHISH. Nga të dhënat e padisë depozituar në Gjykatën e Tiranës bëhet fjalë për një kallëzim të vitit 2014 të pushuar nga prokuroria, ndërsa SHISH kërkont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama