Rezultate te kerkimit per termin: +Vladimir +Gjonaj

Total: 125
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.799Z

Debate në Këshillin Bashkiak, shkarkohet sekretari Vladimir Gjonaj

TIRANË- Mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës, gjatë së cilës nuk kanë munguar debatet ka miratuar 5 projektvendimet që ishin parashikuar në rendin e ditës. Këshilli ka miratuar vetëm me votat e mazhorancës, me 29 të tilla shkarkimin e sekretarit të Këshillit Bashkiak, Vladimir G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.806Z

Gjonaj: Procesi i votimit për buxhetin, i rregullt

Sekretari i Këshillit Bashkiak, Vladimir Gjonaj,anëtar i Partisë Socialiste, deklaron se procesi i votimit të buxhetit në mbledhjen e Këshillit Bashkiak që u mbajt me datë 3 , mund të konsiderohet i rregullt. Ai thekson se nga 53 këshilltarë të pranishëm , 29 votuan pro Miratimin e bux

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.809Z

Gjonaj: Votimi eshte i ligjshem

Sekretari i keshillit Bashkiak Vladimir Gjonaj e quan te ligjshem procesin e votimit te buxhetit te bashkise. Sipas tij materiali tashme eshte zbardhur plotesisht dhe sipas rregullores i ka shkuar per firme Kryetarit te ketij keshilli, Sokol Dervishit. Ky i fundit vetem nje dite me pare e quajti vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.945Z

Gjonaj: Sekretaria i numëroi votat

Sekretari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Vladimir Gjonaj, ka hedhur poshtë versionin e kreut të këtij këshilli, Sokol Dervishaj, lidhur me votimin e buxhetit të vitit 2009 të Tiranës. "Në pikëpamje të kuadrit ligjor, procesi i votimit u hap dhe u krye normalisht, qoftë nga ana e prez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.584Z

Sekretari i Këshillit, Gjonaj: ”Procesi i votimit, i rregullt”

Pro votimit të buxhetit të Bashkisë së Tiranës është prononcuar edhe njëri nga këshilltarët që mori pjesë në numërimin e votave në sallë. Sekretari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Vladimir Gjonaj, e quan të rregullt procesin e votimit të projektbuxhetit të Bashkisë katër di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.797Z

Debate për Gjonaj në Këshillin Bashkiak, të majtët braktisin mbledhjen

Këshilli Bashkiak i Tiranës e ka nisur mbledhjen e sotme me cështje të rëndësishme për shqyrtim, bazuar në rendin e ditës si dhe me një interpelancë me kryebashkiakun Basha për performancën fiskale në Bashkinë e Tiranës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.941Z

Gjonaj: Procesi i votimit u zhvillua normalisht

06/02/2009  Debatet mbi buxhetin, reagon për procedurën sekretari i këshillit bashkiak Rezultatet i janë komunikuar kryetarit të këshillit menjëherë pas mbylljes së procesit. Vijojnë debatet në lidhje me procedurën e votimit të buxhetit të bashkisë, që u hodh poshtë pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama