Rezultate te kerkimit per termin: +Vladimir +Kasaj

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.217Z

Nafta Virgin burg pa afat per te arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e përfshirë në kontrabandën e naftës “Virgin”. Gjykata ka dhënë masën “Burg pa afat” për doganierin Edmond Ferraj, p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.217Z

Gjykata arrest me burg te akuzuarve te pare per kontrabande nafte

Tirane 14 mars NOA 8211 Gjykata e Tiranes u ka dhene sot masen e arrestit me burg 6 te arrestuarve te pare nga 12 te tille per skandalin e naftes Virgine i denoncuar nga ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti. Mes tyre kjo mase i eshte dhene edhe Hajri Elezajt administrator i kompanise Euroil sh.a I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.851Z

Nafta “virgin” apeli lë në burg Flamur Merkajn

Gjykata e Apelit ka lënë në burg asistentin e firmës “Fisheku” Flamur Merkajn i cili akuzohet si pjesëmarrës në kontrabandën e naftës “virgin”.   Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.645Z

Nafta "Virgin", prokuroria çon në gjykatë dosjen me 16 të pandehur

TIRANE - Prokuroria e Tiranës ka depozituar në gjykatë kërkesën për gjykimin e 16 personave, të akuzuar për përfshirje në skandalin e naftës vigin. Nga hetimet e Prokurorisë ka rezultuar se plot 17 mijë tonë naftë virgin janë deklaruar si të eksportuara jashtë vendit, ndërkohë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.174Z

Nafta virxhin, Apeli lë në burg biznesmenin Elezaj

Tiranë- Gjykata e Apelit vendosi të lërë dje në qeli biznesmenin Hajri Elezaj, i akuzuar nga Prokuroria si “truri” i kontrabandës së naftës virxhin, përgjatë viteve 2007-2009. Bashkë me të, Apeli la në qeli edhe dy punonjës të kompanisë “Fisheku”, që dyshohet se kanë ndihmu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.048Z

Nafta “Virgin”, “arrest në burg” për 3 të akuzuarit e tjerë

Gjykata e Apelit ka lënë në burg tre nga të akuzuarit e tjerë për kontrabandën e naftës “Virgin”. Në seancën e sotme trupi gjykues ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Tiranës për masën “a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.196Z

Shuhet aktori Sotiraq Cili

Regjisori dhe aktori Sotiraq Cili është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare. Lajmi bëhet i ditur nga Teatri i Korçës ku Cili zhvilloi pjesën më të madhe të karrierës së tij. Sotiraq Cili lindi në Korçë më 15 mars 1942. Ai është i njohur dhe për interpretimet në kinematografi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama