Rezultate te kerkimit per termin: +Vladimir +Tare

Total: 700
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.955Z

Putin: Referendumi në Krime sipas ligjeve ndërkombëtare

MOSKË – Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe sekretari i përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki-moon zhvilluan një bisedë telefonike në lidhje me situatën e krijuar në Krime dhe veçanërisht mbi referendumit, i cili është parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.161Z

Vladimir Putin akuzohet për plagjaturë!

MOSKË- Blogerët rusë akuzojnë kryeminsitrin e Rusisë Vladimir Putin për plagjaturë. Blogerët bëjnë me dije se një artikull i kryeministrit Putin, me titull “Rusia: Çështje kombëtare”, i cili është botuar n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.149Z

Igli Tare kërkon të shqiptarizojë Lazion

Mario Morina apo Granit Xhaka janë lojtarët shqiptarë të përfolur që kërkohen nga Lazio për shkak se Igli Tare i njeh mirë aftësitë e tyre, ndërsa emri i radhës për merkaton e bardhekaltërve është Valon Berisha. Ndryshe nga dy të tjerët, që kanë lindur në troje shqiptare, 20-vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.045Z

Vladimir Putin nen prozhektore

Konferenca tradicionale e fundvitit e presidentit rus Vladimir Putin, një nga figurat më kontroverse në politikën ndërkombëtare konsiderohet si një nga vitrinat më të shumëpritura për mediat e gjithë botës. Pjesëmarrës në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.524Z

EURO 2016/ Igli Tare: Short pozitiv, Kombëtarja do të surprizojë

Ish-kapiteni i Shqipërisë, Igli Tare, e ka vlerësuar me nota pozitive shortin për Europianin e Francës për sa u përket rivalëve të kuqezinjve. Drejtori sportiv i Lacios mendon se Kombëtarja mund të bëjë surprizën në këtë grup, ku bëjnë pjesë edhe Franca, Zvicra e Rumania. I kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.277Z

Ja vajza e Vladimir Putin, kërkohet largimi i saj nga Holanda

Tensionet ndërkombëtare mes presidentit të Rusisë Vladimir Putin dhe Evropës kanë filluar të kalojnë në çështje personale. Pieter Broertjes, kryetar i komunës së vogël në qytetin holandez, Voorschoten, ku thuhet se jeton e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.493Z

Igli Tare Short pozitiv per Shqiperine do te befasoj ne Euro 2016

Ish-kapiteni i Shqiperise Igli Tare e ka vleresuar me nota pozitive shortin per Europianin e Frances per sa u perket rivaleve te kuqezinjve Drejtori sportiv i Lacios mendon se Kombetarja mund te beje surprizen ne kete grup ku bejne pjese edhe Franca Zvicra e Rumaniabr br Me duket short pozitiv per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama