Rezultate te kerkimit per termin: +Vleren

Total: 3896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.702Z

Disa rrethe ISKSH gjobit ne vleren 400 mije leke

Instituti i Sigurimeve te Kujdesit Shendetesor po vijon intensivisht kontrollet ne qendrat shendetesore ne kuader te mirefunksionimit te skemes se sigurimeve dhe rritjes se cilesise se sherbimit per pacientet. Nga kontrollet e realizuara gjate 3 muajve te fundit jane marre masa administrative me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.031Z

Ronaldo shenon gol me vleren e 3 pikeve

Sulmuesi brazilian i Corinthias po rilind nga ndeshja ne ndeshje pasi ka shenuar nje gol me vleren e tre pikeve ne ndeshjen kunder Sao Caetaneo. Dy gola ne po kaq ndeshje. Ndoshta nje rifillim me pozitiv Ronaldo as nuk e kishte enderruar. Sulmuesi brazilian i Corinthias po rilind nga nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.111Z

Inflacioni ne korrik ne vleren 19

brbrInstituti i Statistikave gjate muajit korrik ka konstatuar se inflacioni shenoi vleren e 19 me rritje krahasuar nga muaji paraardhes qershor ne te cilin ishte 12 Ndikimin ne rritjen e inflacionit ka dhene grupi i ushqimeve dhe pijeve joalkoolike Me pas vjen grupi i sherbimeve arsimore dhe me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.283Z

Indi 8211 Kine marreveshje ne vleren e miliarda dollareve

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri indian Narendra Modi nisi nje vizite tre ditore ne Kine ndersa dy vendet synojne nxitjen e bashkepunimit ekopnomikbrbr brbrAi do te takohet me presidentin kinez Xi Jinping ne Xian kryeqendren e provinces se Shaanxit dhe me pas do te udhetoje ne Pekin dhe Shangai Ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.368Z

Pashket forcojne vleren e lekun

Blerina Hoxha Monedha vendase leku, eshte forcuar me nje pike, ne kembim me euron dy ditet e fundit. Shkak per kete vleresim te lehte kane qene prurjet ne valute te emigranteve, shume prej te cileve erdhen nga Greqia, per te festuar Pashket ne vendin tone. Prurjet ne valute kane rritur kerkesen per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.278Z

Veliaj Investimet rriten vleren e pronave

brbrDuke filluar nga kjo e enjte banoret qe jetojne ne rrugen qe cila lidh zonen e Medresese me tregun industrial nuk do te vuajne me nga mungesa e trotuareve dhe sinjalistikes Teksa pa nga afer punimet tashme te perfunduara kryetari i bashkise se Tiranes Erion Veliaj tha se investimet ne infrastruk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.718Z

Manchester klubi i futbollit me vleren me te madhe ne gjithe globin

Pas kontrates se majme qe nenshkroi me kompanine prestigjioze Adidas per 10 vitet e ardhshme Manchester United do te shnderrohet ne klubin e futbollit me vleren me te madhe ne Bote duke lene pas edhe Realin e Madriditbr br Qe prej veres se ardhshme Adidas do te derdhe ne arkat e klubit anglez plot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama