Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznia

Total: 6778
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Kupa, Vllaznia – Teuta

www.albania-sport.com - Teuta fitoi 1-0 në “Niko Dovana” (gol i Vilës) në raundin e dytë të edicionit të kaluar, por ishte Vllaznia ajo që përmbysi shifrat në ndeshjen e kthimit në “Loro Boriçi”, duke fituar 3-1 (Shtubina, Dhëmbi, Smajli) e duke kaluar shkodranët në çerekfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.442Z

Miqësore, Vllaznia – Vllaznia U-19 4-0

(ALBANIA SPORT) – Vllaznia fitoi 4-0 miqësoren me skuadrën Vllaznia U-19 të klubit. Takimi u zhvillua në Ulqin. Golat për formacionin e Edi Martinit u shënuan nga Ndriçim Shtubina, Edmond Doçi, Dritan Smajli dhe Ansi Nika. Tre lojtarë ishin në provë me Vllazninë në këtë takim, dy po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.402Z

Miqësore, Javor – Vllaznia 2-0

Vllaznia humbi 2-0 me skaudrën serbe Javor. Kjo ishte humbja e pestë në gjashtë takime gjatë përgatitores në Zllatibor të Serbisë. Ajo që është më shqetësuese: asnjë gol i shënuar nga shkodranët. MIQËSORET E DERITANISHME Vllaznia – Bylis 0-2 Vllaznia – Mamurrasi 3-0 * *

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.617Z

Miqësore, Sevojno – Vllaznia 2-0

Vllaznia humbi 2-0 miqësoren me skuadrën serbe Sevojno Uzhice, në takimin e zhvilluar në Serbi. Kjo ishte miqësorja e pestë e shkodranëve gjatë fazës përgatitor në Zllatibor. MIQËSORET E DERITANISHME Vllaznia – Bylis 0-2 Vllaznia – Mamurrasi 3-0 * * * Borac – Vllaznia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.213Z

Ilion Lika ikën nga Vllaznia

(ALBANIA SPORT) – Ilion Lika nuk është më portier i Vllaznisë. Ish-portieri i Dinamos edhe pse luajti si titullar në ndeshjen e humbur 2-1 me Shkumbinin në Peqin është lënë i lirë nga presidenti i klubit shkodran, Valter Fushaj.   Shkak është mosmarrëveshja për disa klauzola

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.402Z

Miqësore, Cacak – Vllaznia 0-5

Vllanzia fitoi 5-0 miqësoren me Çaçak, një skuadër serbe Ligës së Dytë. Golat u shënuan nga Hasani, Kraja, Nimani, Gocaj dhe Nika. Kjo ishte miqësorja e shtatë e shkodranëve gjatë përgatitjeve në Zllatibor të Serbisë. MIQËSORET E DERITANISHME Vllaznia – Bylis 0-2 Vllazni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama