Rezultate te kerkimit per termin: +Vlor

Total: 9339
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.160Z

Vlorë, ambasadorja franceze:Respektoni të miturit

VLORË - Në vijimësi të takimeve të saj, me autoritetet lokale të Bashkisë dhe Prefekturës së Qarkut Vlorë, Ambazadorja e Francës në Tiranë, Christine MORO ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Drejtues dhe efektivë t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.417Z

Vlorë, sekuestrohen 33.5 kg kanabis

VLORË- Një operacion i policisë së Vlorës ka bërë të mundur sekuestrimin e 33.5 kg kanabis në vendin e quajtur Ura e Drashovicës, ndërsa 5 persona janë vënë në pranga.Blutë e qytetit bregdetar bëjnë me dije se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.563Z

Linja Vlorë-Brindizi pa tragetNuk justifikohet mungesa

VLORË - Pas alarmit të dhënë mediatikisht jo më shumë se dy javë më parë, duket se trageti i linjës Vlorë-Brindizi ka nisur t’i mungojë sërish kalatës së portit të Vlorës . Sërish mungesa e tragetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.931Z

Vlorë, vidhen kabllot, disazona pa energji eklektike

VLORË- Vidhet rreth 1 km kabullpërcjellës i energjisë në Zvërnecë të Vlorës dhe 200 m në Kuzum Baba, e për pasojë disa zona janë pa energji elektrike. Vjedhja ka lënë pa energji elektrike disa fshatra rreth Zvërneci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.024Z

Vlorë, nderohetaktori i humoritLeka Kruta

VLORË- Një nga emrat më të njohur të skenës e humorit vlonjat Leka Kruta, është nderuar ditën e sotme me një ceremoni të zhvilluar në teatrin “Petro Marko” në Vlorë. “Me artistin Leka Kruta” është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Vlor, vdes marinari italian

Marinari italian Francesco Voglia, ka humbur jetn nga prdorimi i teprt i alkolit. 35 vjeari nga bari ka qen duke festuar n Vlor me nj tjetr marinar italian pas nj udhtimi 5 ditor n det, por festa e tij sht kthyer n tragjedi. Ai megjith ndrhyrjet e mjekve t spitalit t Vlors, nuk ka mundur ti mbijeto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.709Z

PD: Qeveria në Vlorë investoi në Vlorë mbi 600 mln euro, por Rama nuk e pranon realen

TIRANË- Partia Demokratike (PD) deklaroi të shtunën se investimet e saj në Vlorë në infrastrukturë rrugore, në ujësjellësa e kanalizime, në rrjetin energjetik, shkolla, spitale etj, janë mbi 600 milionë euro ose 6 herë më shu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama