Rezultate te kerkimit per termin: +Vlore

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.015Z

Vlore, gjobiten peshkataret italiane

Nje anije peshkimi e regjistruar ne portin e Barit eshte ndalur nga Roja Bregdetare Shqiptare ndersa po peshkonte brenda ujrave territoriale shqiptare. Anija eshte ankoruar nen masa sigurie ne portin e peshkimit ne Vlore dhe atje drejtuesit e kufirit e kane gjobitur me nje shifer prej 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.586Z

Vlore, rishfaqen maskat

Rishfaqen maskat ne Vlore. Dy persona te maskuar kane vjedhur nje 29-vjecar, nderkohe qe gjithcka ka ndodhur nen kercenimin e armeve. Ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur Bregu i Llanit, ne aksin rrugor Vlore-Selenice, nderkohe qe policia po punon per identifikimin dhe kapjen e autorev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.042Z

Pastrimi i ujerave ne Vlore

brbrImpianti i pastrimit te ujerave ne Vlore duket se ka degraduar ende pa u ndertuar Edhe pse ka kaluar faza e pare vet Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto deklaroi se projekti duhet ripare Pas inspektimit ministri shtoi se ne fazen e dyte duhet te merren masa per nje menaxhim me te mire Imp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.104Z

Vlore Gjika cel zyrtarisht fushaten

Kryetari aktual i bashkise Vlore Shpetim Gjika pas konfirmimit per rikandidimin e tij ka celur fushaten gjate nje takimi ne seline e deges se Partise Socialiste Vlore. Para selise se PS-se Vlore kane qene me dhjetera pjesemarres te rinj anetare te kesaj partie e simpatizante. Kreu i deges se PS-se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Vlore Kapet peshkaqeni 350 kg

Vlore Kapet peshkaqeni 350 kg E merkure 30 Janar 2013 1428 p styletext-align justify Vlore kapet peshkaqeni 350 kgNje peshkaqen i madh eshte kapur ne ujerat shqiptare nga anijet e peshkimit ne Vlore Peshkaqeni peshonte 350 kg dhe me nje gjatesi prej 4 metrash Ai u kap dy milje larg Ishullit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.283Z

Vlore kapet grabitesi i bankes

brbrZbardhet grabitja e nje banke te nivelit te dyte ne Vlore ngjarje kjo e ndodhur me 11 korrik duke u vene ne pranga nje person dhe duke shpallur ne kerkim nje tjeterbr Kostandinos Shakaj 37 vjec u arrestua diten e djeshme si njeri nga autoret e ngjarjes ndersa u shpall ne kerkim shoku i tij me in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.431Z

Vlore zbulohen 4093 rrenje kanabis sativa

Vlore zbulohetbr br Vlore 16 qershor 2016 NOAal- Vijojne operacionet ne territore te ndryshme te vendit tone per parandalimin e kultivimit te bimeve narkotike ku konkretisht ne Vlore jane asgjesuar 4093 rrenje bime narkotike Kanabis Sativabr br Bimet narkotike jane zbuluar dhe asgjesur nga polic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama