Rezultate te kerkimit per termin: +Voda

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.367Z

Voda: U identifikuan 50 mln euro pasuri e ardhur nga krimi

Task forca e ngritur për luftën ndaj lëndëve narkotike do të ketë në qendër të vëmendjes së saj dhe verifikimine pasurive të cilat dyshohet se vijnë nga aktivitete të paligjshme. Në mbledhjen e rradhës, të zhvilluar paraditen e sotme kryeministri Edi Rama nënvizoi se pikërisht ase

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.061Z

Thyhet tabuja, shkolla profesionale “pushtohet” nga vajzat

22/09/2011  Kjo falë përmirësimit të infrastrukturës dhe sigurisë që ofron kjo shkollë GJIROKASTER - Marjeta, Anxhela dhe Valentina, janë tre vajza 15-vjeçare që sivjet do të studiojnë për herë të parë në shkollën e mesme profesionale të Gjirokastrës. Prej 14 vjetësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.604Z

Dëshmia e komandos vrasës: Do më mbyste me një kokërr ulliri

Alban Voda, ish-komandoja, që paraditen e së dielës kreu krimin makabër ndaj bashkëfshatarit të tij në fshatin Uji i Mirë në bashkinë e Këlcyrës, ka shfaqur halucinacione serioze gjatë marrjes në pyetje nga oficerët e policisë gjyqësore. Burime të Top Channel, janë shprehur se 30-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.488Z

Këlcyrë, 30-vjeçari me çrregullime mendore i pret kokën 66-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Këlcyrë, ku një 30-vjeçar i ka prerë kokën me mjet prerës një 66-vjeçari. Ngjarja makabre ka ndodhur në fshatin Uji i Mirë, njësia Sukë, Këlcyrë. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se shtetas Alban Voda, 30 vjeç i cili dysho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.452Z

Ekskluzive Drejtori Mesuesi i vuri flaken vetes dhe thirri I ziu une cbera

Transmetuar me 04042014 - 2045 Laze Hashorva Lajme te lidhuraGjirokaster mesuesi i ve flaken vetes brenda ne shkolle FOTOT Intervistoi Klodiana KotorriNOAalbr br Une do djeg veten Pas ketyre fjaleve profesori i lendes se Hidroes Laze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Trafiku i heroines, jepet 37 vjet burg

Redinalda Caushaj Tirane- Tentuan te trafikonin 17 kilograme heroine drejt Greqise, Gjykata e Krimeve te Renda, denoi dje me 37 vjet burgim tre te pandehurit. Trupi gjykues i kryesuar nga gjyqtarja Etleva Deda, shpalli fajtor dhe denoi me 11 vjet burg Ardian Rexhepin dhe me nga 13 vjet burg secili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama