Rezultate te kerkimit per termin: +Voglushi

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.863Z

Ka humbur djaloshi 4 vjeçar Agron Nebiu nga Kumanova

Sot rreth ores 10:00, afer xhamise tek Lagja e Trimave Kumanovë ka humbur voglushi 4 vjeçar Agron Nebiu. Familjaret alarmojnë se Agroni ishte duke luajtur dhe nuk është parë nga askush se si është distancuar. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.561Z

Duhanpirësi më i ri në botë

Quhet Ardi Rizal, sht dy vje dhe jeton me prindrit n Sumatra t Indonezis. Por nuk sht si asnj fmij tjetr n bot, sepse pi 40 cigare n dit. Prindrit e tij tregojn se e ka provuar cigaren q kur ishte 18 muajsh dhe i ka plqyer shum. Nna e tij sqaron se nse provon t'ia heqsh cigaren nga dora, voglushi fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.309Z

Lindi Bufoni i vogël, quhet Louis Thomas

Nga Arben Shemili Një fjongo e kaltër është vendosur në shtëpinë e Bufonit. Në 03:48 të mëngjesit të sotëm, lindi i biri i portierit të kombtares axurre dhe e të shoqes së tij Alena Seredova. Voglushi, që cifti i ka vënë emrin Louis Thomas, lindi në një klinikë private të Tori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.817Z

Tiranë, lind foshnja e parë e2014, djalë me emrin Noel

TIRANË - Foshnja e parë e këtij viti e ka emrin Noel, foshnja lindi në maternitetin "Mbretëresha Gerldine".Viti i ri 2014 eshte mirëpritur edhe nga voglushi i quajtur noel . Ai ka lindur në maternitetin "Mbreteresha Geraldine" rreth ores 00: 10 min dhe peshon rreth 4 kg .Prindrit e vogëlushi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.819Z

Tiranë, Noeli, foshnjae parë e vitit 2014

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANË - Foshnja e parë e këtij viti e ka emrin Noel, foshnja lindi në maternitetin "Mbretëresha Gerldine".Viti i ri 2014 eshte mirëpritur edhe nga voglushi i quajtur noel . Ai ka lindur në maternitetin "Mbret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.604Z

13 vjeçari nga Suhareka ndërron jetë duke luajtur futboll

Fusha e futbollit doli të jetë e kobshme për familjen Haxhiu nga fshati Samadregjë në komunën e Suharekës. Djali i tyre 13 vjeçar talenti i futbollit Syrishqiponjes Haxhiu ka humbur jetën derisa ishte duke luajtur më shokët futboll. Lajmin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.116Z

Omeri niset për shërim jashtë vendit

Omer Memeti nga Kamenica i diagnostikuar nga një sëmundje malinje dhe i trajtuar në QKUK, fëmijë i moshës rreth trevjeçare pas sugjerimit të mjekëve se duhet të vazhdojë trajtimin jashtë vendit. Omeri sot niset për Gjermani. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama