Rezultate te kerkimit per termin: +Vogue

Total: 583
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.770Z

Canidce, nudo për Vogue (FOTO)

Candice Swanepoel ka treguar edhe një herë linjat e saj seksi. Modelja e njohur e Victoria Secret ka pozuar nudo për Vogue Brazil, duke pasur vetëm një çallmë mbi kokë, ndërsa gjintë i ka mbuluar me dorë. 25-vjeçarja nga Afrika e Jugut ka pozuar për një kalendar për vitin 2014, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.265Z

Kylie Jenner pozon për Vogue

Kim, Kendall dhe tani Kylie! Me sa duket të paktën një anëtare e familjes Kardashian-Jenner do të zërë faqen e parë të revistës së modës Vogue për çdo muaj. Së fundmi për kopertinën e janarit ka pozuar 18-vjeçarja, Kylie Jenner. Bashkë me të janë edhe dy modelet Bella Hadid, mot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.434Z

“Jam bukuroshja e Vogue”

Nga Express më 08 shkurt 2011 në ora 13:20 Lady GaGa ka festuar daljen e saj në ballinën e revistës “Vogue”. Krijuesja e hitit “Poker Face” – e cila ka edhe shije shumë të hollë të modës – do të del në numrin e marsit në ballinë të kësaj reviste.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.164Z

Michelle Obama, ne kopertinen e Vogue

Michelle Obama do te shfaqet ne kopertinen e revistes se njohur "Vogue" ne muajin mars. Ky eshte eveniment, pasi Zonja e Pare Obama eshte e dyta ne historine amerikane, qe pushton kopertinen e "Vogue", pas Hilary Clinton ne vitin 1998. Zonja Obama, qe eshte fotgrafuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.064Z

Kim Kardashian pozon sërish për Vogue

Duket se ftesat nga revista Vogue, për fotosete me Kim Kardashian menjëhere pas lindjes por kthehen në zakon. Pak pasi solli në jetë të birin Saint, Kim ka pozuar edhe një herë tjetër për kopertinën e revistës prestigjoze. Kurioziteti më i madh nga ana e revistës dhe lexuesve janë pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.595Z

Kate Moss drejton Vogue

Modelja Kate Moss do të marrë përsipër një detyrë të re, atë të drejtimit të revistës “Vogue”. E kthyer prej vitesh në një ikonë të modelingut, Moss tashmë do të qëndrojë pas aparat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

FOTOT/ Zhvishet Rihanna, pozon topless për revistën Vogue

Këngëtarja e njohur, Rihanna, zbarkoi me stafin e saj në plazhet e Brazilit për të realizuar një set me foto të nxehta për revistën e njohur të modës, Vogue. 25- vjeçarja pozoi topless për këtë revistë, ndërsa fotot janë realizuar në ishullin Angra dos Reis.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama