Rezultate te kerkimit per termin: +Volkswagen +Passat

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.431Z

VW Passat kalon 2.464 km me nje rezervuar

Volkswagen Passat BlueMotion ka vendosur rekord te ri Guinness duke kaluar largesine me te madhe rrugore me nje rezervuar karburant. Passat BlueMotion ka kaluar 2.464 kilometra rruge sikur prej Londres deri ne Malaga pa u ndalur per te shtuar karburant. Automjeti ka motor 1.6-l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.687Z

Matthias Mueller emërohet shefi ekzekutiv i Volkswagen

Matthias Mueller është emëruar shefi ekzekutive i Volkswagen, i cili pason Martin Winterkorn që dha dorëheqjen ditën e mërkura pas zbulimit të manipulimit të testeve të emëtimit të gazeve në Shtetet e Bashkuara. Mueller tha se rikthimi i reputacionit të kompanisë ishte përparësia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.654Z

Volkswagen është një mbret, askush nuk i afrohet në shitje

Share Nga atdheu i makinave të mira, kjo e mëposhtmja është renditja e modeleve më të preferuara në Gjermani në vitin 2011. Kompania nga Wolfsburg-u është padyshim një mbret. Askush nuk i afrohet suksesit të Volkswagen, e cila mban tre vendet e para për më shum�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.494Z

Volkswagen pranon mashtrimin edhe në Europë

Volkswagen ka pranuar se ka përdorur të njëjtën skemë manipulimi të ndotjes si në SHBA, edhe në automjetet e shitura në Europë. Ministri gjerman i Transportit, Alexander Dobrindt tha se nuk është ende e qartë se sa është numr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.947Z

U gjenden me armë pa leje, kapen dy të rinj

Arrestimet Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së kryeqytetit, pasi janë kapur me armë pa leje. Njëri është kapur me pistoletë dhe është vendosur arrestimi i tij, ndërsa tjetri me një mjet të fortë dhe do të procedohet penalisht në gjendje të lirë. Burimet policore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.760Z

Ja si u ndalua 19-vjecari me pistolete ne makine VIDEO

Policia ka publikuar nje video me arrestimin e disa te dyshuarve ne fundjave Filmimet jane bere nga kamerat qe kane ne trup punonjesit e policisebr br Ne pranga kane perfunduar 66 persona per veprime te ndryshme kriminale Gjate ketij aksioni eshte arrestuar dhe 19-vjecari Ervin Gjepali nga Shijaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.806Z

Toyota Corolla, makina më popullore në botë

Kurrë nuk do ndjeni për të pasionin e një Ferrari. Nuk do e gjeni kurrë në muret e një dhome foton e saj. Por Toyota Corolla është bërë makina më e shitur e të gjitha kohërave, duke kaluar Ford Seria F.Makina japoneze ka shitur 37.5 milion makina që kur doli për herë të parë në t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama