Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasjes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.889Z

Shënjestra e vrasjes në plazh ishte shoqëruar pas vrasjes së deputetit Fatmir Xhindi

Policia ende nuk ka ndonjë të ndaluar për ngjarjen e rëndë në plazh në Vlorë, ndërsa mediat kanë nisur spekulimet. Gazeta Panorama shkruan se objektiv i këtij sulmi ka qenë Sokol Isufaj, që nuk rezulton në fakt me precedentë penalë. Por ai është shoqëruar pas vras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.967Z

Vlore, proteste pas vrasjes

Kater dite pas vrasjes se Armir Danaj, 18 -vjecarit qe u qellua me thike, shoket e shkolles se tij zilen e fundit e shnderruan ne nje tubim ne kujtim dhe nder te tij. Shume maturante te shkolles "Ali Demi", te shoqeruar edhe nga nxenes dhe mesues te tjere te kesaj shkolle, marsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.003Z

Gruaja vetëhelmohet pas vrasjes së bashkëshortit

LEZHË- Tragjedi familjare në Lezhë. Pas vrasjes rreth mesditës të një 42-vjecari në fshatin Marati të Lezhës, gruaja e tij nuk ka përballuar dot dhimbjen e humbjes se bashkëshortit dhe është vetëhelmuar disa orë pas vrasjes së tij. Ngjarja ka ndodhur në mesditë kur viktima Gjon P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.118Z

Elbasan identifikohet autori i vrasjes

brbrNje sherr per motive te dobeta dyshohet te jete shkaku i vrasjes se 27-vjecarit Fajton Ocka mbremjen e se shtunes ne qytetin e Elbasanit Vetem pak ore me vone policia ka arritur te identifikoje autorin e krimit shtetasin me inicialet OSH i cili eshte shpallur ne kerkim Ngjarja ka ndodhur ne lagj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.793Z

Nishani: Jemi drejt zbardhjes së vrasjes

TIRANË- Ministri i Brendshëm, Bujar Nishani, deklaroi se autori i vrasjes së deputetit të Partisë Socialistë Fatmir Xhindi do të dalë shumë shpejt para drejtësisë. Kjo deklaratë e ministrit Nishani, u bë dje pas deklaratave të familjarëve të Xhindit se po zvarriten hetimet. "Vrasj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.580Z

Rindërtohet ngjarja e vrasjes së Gazmend Çollakut

Vrasja e Gazmend Çollakut ditën e enjte po hetohet nga policia në disa pista ndërsa paralelisht ekspertët e grupit hetimor po punojnë në provat dhe faktet e gjetura në vendin e ngjarjes në fshatin Murqin ku u gjet dhe trupi i pajetë. Në këtë rindërtim grafik duket trupi i Gazmend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.569Z

Krujë, identifikohet autori i vrasjes për hakmarrje

POlicia ka nje te dyshuar dhe beson se ai eshte vrasesi i 55 vjecarit qe humbi jeten dje pas plageve te marra me arme zjarri ne Tapize te Krujes. Policia zbulon se Krujë, i biri i viktimës ka bërë një vrasje disa kohë me parë KRUJE-Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së një 55 vj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama