Rezultate te kerkimit per termin: +Vret

Total: 9559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.666Z

Gjirokastër/ Vret bashkëshortin për motive të dobëta

Orest Cipa 0 Comments Print Tags breaking Rreth orës 21:00 të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Gjirokastrës , një 66-vjeçar është goditur për vdekje me thikë nga bashkëshortja e tij 62-vjeçare. Mësohet se viktima 66-vjeçari Flamur Meni ka ndërruar jetë rrugës për në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.740Z

Shteti vret në mënyra të ndryshme

Nga Rexhep Qosja 1. Janë bërë tetë ditë nga shuarja e jetës në burgun e Prizrenit të anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe studentit i cili edhe dy provime duhej ti jepte për tu bërë mjek i popullit! Janë bërë tetë ditë prej se vendorë e të huaj, njerëz të politikës, int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.526Z

Skënderbeu që vret

Nga Ardian Vehbiu Ia behu edhe dita kur Skënderbeu të sulmohet nga pikëpamja thjesht kombëtariste. Për këtë rekord i detyrohemi një deputeti të PD-së në Kosovë, Amir Ahmeti, i cili qenka shprehur tani së fundi se Skënderbeu nuk duhet të quhet hero kombëtar, pasi ka masakruar shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.018Z

Muzika techno vret delfinin e gjorë

Share Ekspertët kanë akuzuar një park ujor në Zvicër se ka vrarë një delfin duke lejuar që vetëm pak përtej pishinës së tij të organizoheshin party me muzikë techno. Hija, një delfin tetëvjeçar- u gjet i ngordhur pasi u çorientua dhe u stresua nga aktiviteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.344Z

Grindet me te fejuaren edhe e vret

Itali 17 Mars NOA 8211 Ka vrare te fejuaren ne perfundim te nje grindje te dhunshme me dy te shtena pistolete dhe me  pas eshte paraqitur vete per tu dorezuar ne komisariatin e policise. Gjithcka ka ndodhur ne Spigno Saturnia ne provincen e Latinas. Viktima eshte nje 25-vjecare mesuese dhe mama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.087Z

Ushqimi vret 9 vjeçaren në Tiranë?!

Një 9-vjeçare humbi jetën mbrëmjen  e së dielës në rrethana ende të paqarta. Edhe pas ndërhyrjes mjekësore mjekët nuk arritën dot ta shpëtojnë. Pas deklaratave të dhënë nga prindërit dyshimi bie mbi helmim ushqimor të vajzës, ajo kishte konsumuar verë. Gjithsesi Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.237Z

Video+Foto: Vret babanë dhe më pas djali vret veten live

(KUJDES, PAMJE TË RËNDA) Babai nuk donte që ti jepte paratë që kishte kërkuar dhe përballë këtij refuzimi, djali qëllon babanë, duke e vrarë dhe duke lënë disa persona të plagosur. Protagonist i kësaj ngjarje është 23-vjeçari Ercan Koz, me probleme mendore i cili merr një taksi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama