Rezultate te kerkimit per termin: +Walter +Mazzarri

Total: 133
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.145Z

Inter shkarkon trajnerin Walter Mazzarri

0 brbr brbrInter ka shkarkuar trajnerin Walter Mazzarri pak dite para derbit me Milaninbrbr brbrLajmin e bejne te ditur mediat italianebrbr brbrVendimi eshte marre nga presidenti Erik Torir i cili nuk e ka toleruar me trajnerin qe e drejtonte ekipin prej majit te vitit te kaluarbrbr brbrKandidati k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.442Z

Walter Mazzarri : Do të qëndroj tek Interi

Gjatë një konfernce për shtyp trajneri i Interi-t Walter Mazzarri ka siguruar të gjithë tifozët e Interit se do të jetë edhe sezonin e ardhshëm. Jam i sigurt që do të qëndroj sepse kam një kontratë me klubin. Jam shumë i kënaqur me telefonatën e presidentit Thohir pas takimit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.940Z

Zyrtare, Walter Mazzarri trajneri i ri i Interit. Moratti: Zgjedhja e duhur

Andrea Stramaccioni nuk është më trajneri i Interit, në vend të tij vjen Walter Mazzarri. Lajmi u njoftua zyrtarisht nga klubi Inter FC Internazionale, i cili tha mbrëmë se ka arritur një marrëveshje me Walter Mazzarri-n, si trajner i ri i Interit. FC Internazionale falenderoi Stramaccioni-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.079Z

Mazzarri respekton Napolin

Trajneri Walter Mazzarri injoron spekulimet dhe insiston se do të respektojë kontratën e tij me Napolin që vlen deri në qershor të vitit 2013. Së fundmi është spekuluar se Mazzarri mund të braktisë skuadrën nga San Paolo në fund të këtij sezoni por ai ka theksuar se është i përqend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.964Z

Napoli, iken Donadoni, vjen Mazzarri

Walter Mazzarri ka zene vendin e trajnerit te shkarkuar te Napolit, Roberto Donadoni. Ish tekniku i Sampdorias ka nenshkruar nje kontrate me shoqerine e kalter deri ne vitin 2011. “Ky vendim eshte marre per t’i dhene nje impuls te ri sezonit te skuadres”, shprehet presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.635Z

Mazzarri mbetet në Napoli

Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri ka nënshkruar kontratë të re me klubin italian deri në vitin 2013. Mazzarri udhëhoqi Napolin drejt pozitës së gjashtë në Serie A, sezonin e kaluar dhe siguroi kualifikimin për në Europa League. “Kemi diskutuar rreth planeve afatgjata në klub që pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama