Rezultate te kerkimit per termin: +Xhabije

Total: 261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.866Z

Shkodër, prishet lulishtja në lagjen Xhabije

Protestat e qytetareve prej më shumë se një muaji, nuk janë marrë në konsideratë nga ana e Bashkisë Shkodër, për te mos prishur lulishten mes pallateve ne lagjen Xhabije. Në orët e para të mëngjesit të së hënës, fadromat dhe mjetet e tjera kanë nisur heqjen e gjelbërimit dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.198Z

Voltana Ademi vs Rama për lagjen Xhabije në Shkodër

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës e konsideroi domosdoshmëri ndërhyrjen që po kryhet në lagjen Xhabije. Duke iu përgjigjur banorëve, Ademi thotë se blloku i pallateve ka një sërë mangësishsh dhe se me ndërhyrjen e parashikuar sipërfaqja e gjelbërt do të dyfishohet, do përmirësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.391Z

Oret e nates per banoret e lagjes Xhabije mes frikes se ujit dhe te ftohtit

Panorama Oret me te veshtira per qytetin e Shkodres jane ato te nates. Ne rruge levizin me pak varka ndersa njerezit qe kane nevoja urgjente detyrohen te dalin naten ne kembe ne ujerat qe kane pushtuar rruget e qytetit. Pallatet ne zonen e permbytur te lagjes Xhabije jane ne erresire te plote. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.814Z

Shkodër, 150 familje kërkojnëinvestim në lagjen "Xhabije"

SHKODER - Ndonëse Bashkia Shkoder ka nisur rehabilitimin e infrastruktures së rrugëve dytësore, jashtë vËmendjes së saj prej vitesh ka ngelur blloku i pallateve parafabrikat në lagjen “Xhabije”.Janë rreth 15 pallate me më shumë se 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.496Z

Shkodër, plagoset me armë zjarri një 28-vjeçar

SHKODER – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur rreth mesnatës në lagjen Xhabije të Shkodrës. Ledian Muslia 28 vjeç nga Shkodra është plagosur me armë zjarri në pjesën e barkut dhe ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës në gjendje të rëndë. Ngjarja ka ndodhur rreth mesnat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.352Z

Digjet nje banese dhe tre dyqane

Foto ilustruese PUBLICITET br br Shkoder 9 shkurt 2014 NOAal- Kater vatra zjarri jane shenuar mbreme ne Shkoder nje ne lagjen Xhabije dhe tre te tjera ne Komunen Shalebr br Policia ben te ditur se nje banese ne katin e trete te nje pallati ne lagjen Xhabije ne Shkoder eshte per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.445Z

Gjashte lagje te qytetit, nen "pushtetin" e Bunes

SHKODER- Qyteti i Shkodres ka hyre sot ne diten e 11 te permbytjeve nga ujerat e lumenjve Drin dhe Buna. Madje me problematik ka qene lumi qe kalon afer zones urbane, pasi niveli eshte rritur nga dita ne dite si pasoje e fryrjes nga prurjet e shumta. Dje raportohej se ne lagjet periferike te permbyt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama