Rezultate te kerkimit per termin: +York

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.107Z

Këndellet New York

Nga Express më 30 mars 2011 në ora 08:12 Pas gjashtë humbjesh radhazi, New York ia doli të këndellet duke e mposhtur Orlandon falë 39 pikëve të Carmelo Anthony. Chicago u dërrmua në shtëpi nga Philadelphia, kurse Bostoni humbi në parketin e Indianas. San Antonio e pësoi humbjen e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

Ekspozita: "New York - Tirane... New York"

U cel dje ne sallen e galerise ne Qendren Nderkombetare te Kultures "Arbnori" ekspozita "New York - Tirane... New York", i fotografit Maksim Zotaj. Fotografi Maksim Zotaj vjen ne Tirane nga Nju Jorku me nje numer te konsiderueshem punesh, plot tetedhjete e nje fotografi artistike. Fokusohet ne emoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.411Z

Jeton në New York

Nga Express më 17 mars 2011 në ora 10:20 Bukuroshja Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj, Scott Disick kanë befasuar shumëkënd me lajmin se tani e tutje do të shkojnë të jetojnë në New York, duke e lënë Kaliforninë. Sipas revistës “Cliq”, Kourtney dhe Kim do të fillo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.945Z

Martohem në New York

Nga Express më 11 shtator 2011 në ora 10:42 Këngëtarja problematike dhe sensacionale Lady GaGa ka thënë se burri i saj gjendet “diku në New York”. Krijuesja e hitit “Born This Way” – e cila është rritur në Big Apple – ka shpjeguar se ajo e ka parë rrëzi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.071Z

Lady Gaga përkujton Frank Sinatra-n duke kënduar New York, New York (video)

Në forma të ndryshme artistët botëror po e nderojnë në 100-vjetorin e lindjes artistin, këngëtarin, aktorin e producentin, Frank Sinatra. Një ndër ta është edhe këngëtarja e famshme, Lady Gaga, e cila në vigjilje të 12 dhjetorit, ditëlindjes së tij, performoi hitin e Sinatra-s, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.440Z

Relaksohen në New York

Nga Express më 24 gusht 2011 në ora 08:32 Çifti Bill dhe Hillary Clinton janë relaksuar gjatë vikendit në New York, ku edhe kanë festuar 65-vjetorin e lindjes së Billit, shkruajnë mediat amerikane. Faqja gjashtë e gazetës “New York Post”, ka thënë se ata kanë kaluar dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.436Z

New York konfirmon momentin negativ

Ka vazhduar periudha negative për New York. Knicks kanë pësuar humbje nga Wizards. Dwight Howard (31 pikë) ka qenë i pandalshëm, në fitoren e Orlandos ndaj Atlantas. Fitore shënuan edhe New Orleans, Milwaukee, Portland e Charlotte. Washington-New York 106-96 Washington: Miller New York

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama