Rezultate te kerkimit per termin: +Your

Total: 6297
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.486Z

Besarti me “Go your Way”

Nga Express më 26 shtator 2011 në ora 14:29 Talenti 14 vjeçar nga Kosova, por që jeton dhe vepron në Gjermani, ka bërë edhe një hit të ri, që është imitim i Billy the Kid. Kënga është lansuar para një dite dhe quhet “Go your Way”. Në youtube.com ka pasur më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.310Z

AMC nis festimet e "Party Of Your Life"

Me synimin per te qene prane te rinjve dhe per t'u dhene me shume zgjedhje ne pervojen e tyre si abonente "What's Up" dhe AMC kane krijuar nje loje qe kulmon ne festen e endrrave. "Party Of Your Life", eshte nje konkurs i vertete, ku cdo abonent i AMC mund te sjelle idete me te mira dhe t'u jape jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Stivi Niks me albumin e saj te ri In your dreams

Shume adhurues dhe kritike te artit po e quajne albumin e ri te Stivi Niksit si me te mirin e karrieres se saj si soliste. Albumi In your dreams vjen mbas nje periudhe 10 vjecare per kengetaren e cila ka bashkepunime me emra shume te njohur gjate aktivitetit te saj muzikor. Titulli i albumit In

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.605Z

Your Name, filmi japonez më i suksesshëm në Kinë

Pas suksesit që pati në vendin e tij, filmi japonez i zhanrit anime “Your Name” është tashmë edhe filmi më i suksesshëm i momentit në Kinë. Që pas debutimit të tij të parë në shtetin kinez në fillim të dhjetorit, filmi ka arritur të grumbullojë 78 milionë dollarë. I s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.745Z

U2, "Get on your boots" transmetohet ne radio

Perfundon pritja e gjate e fansave te grupit irlandez U2 per te degjuar nje kenge te re. Qe prej dites se sotme, ne radiot e mbare botes eshte transmetuar kenga "Get on your boots", pjese e albumit "No line on the Horizon" qe pritet te dale ne muajin mars. Pjesa eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.917Z

VIDEO/ Anxhela Peristeri fiton Your Face Sounds Familiar

Mbrëmja e djeshme ka sjellë fituesen e spektaklit të madh të Your Face Sounds Familiar. Anxhela Peristeri u shpall fituese e këtij edicioni. Kjo finale e madhe solli mjaft surpriza për publikun, ku performancat e artistëve u kthyen në një festë të vërtetë. Të parët për lajmin e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.522Z

Aint Your Mama e J.Lo vjen në version shqiptar

Kënga më e re Aint Your Mama e divës së muzikës pop, Jennifer Lopez  është kthyer menjëherë në hit. Mirëpo dy gazetaret, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu e kanë shqipëruar këngën, duke krijuar kështu versionin shqiptar të saj. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama