Rezultate te kerkimit per termin: +Zakonisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.506Z

Berluskoni braktis Zapateron: Zëdhënësit: Ai zakonisht largohet në fund

Konferenca e shtypit Kryeministri spanjoll priti disa sekonda dhe pastaj u largua edhe vetë Kryeministri italian vazhdon që të çudisë audiencën kudo që ndodhet. 73-vjeçari që zakonisht njihet për gafat dhe deklaratat e tij aspak të zakonshme në vende publike dhe zyrtare ka bërë dje nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.291Z

Rama, Meta e Basha, zakonisht nuk është ashtu siç duket

Nga Lorenc Vangjeli Ekspertët e kriminalistikës kanë një shprehje të preferuar: kurrë mos i beso provave që duket se ulërijnë përpara syve! Sepse një gjë e tillë mund të afrojë shumë lehtë një realitet të gënjeshtërt. Kjo vlen kryesisht për ata që duan të gjejnë rrugën m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.916Z

Kryeministri Rama: Duhet të luajmë si zakonisht për të marrë rezultat pozitiv

TIRANË, 7 Shtator/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Kryeministri Edi Rama i pranishëm në stadiumin e "Elbasan Arena" për të ndjekur nga afër kuqezinjtë në duelin e tyre përballë Portugalisë, thekson se tanët duhet të luajnë si zakonisht për të arritur rezultatin e shumëpritur."Nëse çlirohemi ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.082Z

Si zakonisht, shtypi katalanas flet për favorizim të Realit

Si zakonisht, ky është titulli i Mundo Deportivo, pas triumfit të të bardhëve në Mynih, ndërsa Sport zbulon mesazhe nga peshat e rënda të Barçës në frëngjisht. Fitorja e Real Madridit zë një pjesë të madhe të shtypit katalanas, ditën e sotme. Mundo Deportivo ankohet për një ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.662Z

Rama prezanton një tjetër këshilltare dhe zotohet: Numri i tyre do jetë më i kufizuar se zakonisht

Kryeministri i ardhshëm, Edi Rama, prezantoi një tjetër këshilltare të tij. Ajo është Eralda Çani, që do jetë këshilltare për të drejtën publike. Megjithatë Rama thotë se numri i këshilltarëve të kryeministrit do jetë i kufizuar. Kabineti i kryeministrit do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.111Z

6 maj, shfaqet super hëna, 16% më e madhe se zakonisht

TIRANE- Natën mes së shtunës dhe së dielës, 6 maj hëna do të shfaqet më e madhe se zakonisht, duke krijuar të ashtuquajturin fenomen astronomik të “Super hënës”.Ajo do mund të shikohet pas orës 5:35 të mëngje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.619Z

Shkelje, si zakonisht

Pavarësisht se arritën planin duke mbledhur afër 700 milionë euro dhe e realizuan mirë buxhetin, Doganat e Kosovës nuk e kaluan vitin 2010 pa shkelje. Sipas Auditorit, shkelje janë vërejtur sa i përket kontrollit të procedurave doganore, në prokurim dhe menaxhimin e financave. Madje, jan�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama