Rezultate te kerkimit per termin: +Zara

Total: 218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.659Z

Ndërron jetë themeluesja e ZARA-s

Ndërron jetë në moshën 69-vjeçare Rosalia Mera,themeluesja e zinxhirit të dyqaneve “ZARA” dhe gruaja më e pasur e Spanjës. Ajo ndodhej për pushime në ishullin e Menorkes në Baleare, e shoqëruar nga e bija dhe një prej mikeve të afërta, kur pësoi një hemo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.830Z

Veshjet Zara prodhohen në Patos

Nga godina të rrënuara dhe të lëna në mëshirë të fatit sot në ndërmarrje të suksesshme ku punësohen me qindra punëtor. Njëra prej tyre  ish Ndërmarrja Gjeofizike Patos me sipërfaqe të përgjithshme 12,507 m2. Sot në këto ambiente deri dje të braktisura falë mbështetjes së biz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.934Z

Bleu një fustan Zara dhe gjeti diçka të pazakontë

Një grua ka ngritur një padi kundër firmës së njohur spanjolle të veshjeve Zara pasi në xhaketën e saj gjeti të pazakontë. 24 vjeçarja Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu dy veshje në një dyqan Zara në në Greenwich, Connecticut në korrik. Disa javë më vonë ajo veshi nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.758Z

Zara nuk lejon një grua myslimane në dyqan

Rrjeti gjigand i veshjeve, Zara, është kritikuar ashpër pas publikimit të një video, ku një grua myslimane nuk lejohet të hyjë në dyqan pasi mbante hixhab. Video është bërë përpara një dyqani të Zara-s në Paris. Roja e sigurisë nuk e lejon gruan të hyjë në dyqan, duke i thënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.653Z

Vdes themeluesja e “ZARA”-s

Ndërron jetë në moshën 69-vjeçare Rosalia Mera, themeluesja e zinxhirit të dyqaneve “ZARA” dhe gruaja më e pasur e Spanjës. Ajo ndodhej për pushime në ishullin e Menorkes në Baleare, e shoqëruar nga e bija dhe një prej m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.712Z

Nga zero te Zara

05/02/2005  Bir i një punëtori hekurudhe, filloi të punojë në një fabrikë që në moshën 14-vjeçare. Sot është njeriu më i pasur në Spanjë dhe drejton grupin e tretë botëror të prodhimit të veshjeve. Portret i një “të padukshmi”, që nuk ka dhënë kurrë një inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.605Z

Zara Holland çmend Barbadosin

Zara Holland është bërë e njohur falë pjesmarrjes në reality show Love Island. Bukuroshja 20 vjeçare dukej më e lumtur dhe e relaksuar se kurrë teksa është fotografuar në një jaht në Barbados këtë të enjte. Ish miss Britania e Madhe   çmendi padyshim të gjithë ishullin e veshur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama